Pobiegaj z psami ze schroniska. Zapisy internetowe

5 listopada odbędzie się kolejny „Bieg na 6 łap”. Jest to cieszące się ogromną popularnością, zarówno wśród mieszkańców Gliwic jak i okolicznych miast, spotkania z psami ze Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej 56. Osoby chcące wziąć udział w biegu proszone są o wypełnienie formularza. PSYjaciele ze Schroniska czekają.

„Bieg na 6 łap” ma już za sobą wiele edycji i na każdej frekwencja jest na medal. Wszyscy dobrze znają zasady biegu, ale dla przypomnienia oraz dla nowych uczestników powtórzymy raz jeszcze. „Bieg na 6 łap” to przede wszystkim dobra zabawa – nie biegamy na czas, każdy idzie swoim tempem. Psiaki wydawane są tylko pełnoletnim uczestnikom biegu – dzieci i młodzież zapraszamy w roli osób towarzyszących. Bieg odbywa się na wcześniej wyznaczonej trasie o długości ok 3 km. W trakcie biegu obowiązuje zakaz spuszczania psa ze smyczy. Zapisy na bieg przyjmowane są internetowo.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Erni
Erni
28 dni temu

Mega fajna akcja. Jedyne czego mi brakuje w artykule, to brak bezpośredniego linka do zapisów… Brak informacji gdzie dokładnie można się zapisać. Pozdrawiam

Aska
Aska
22 dni temu

Kiedyś był link na stronie MZUK bo schronisko należy pod niego, ale teraz chyba tylko przez Facebooka. Szkoda, a jsk ktoś nie posiada Facebooka to co ?

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI