r e k l a m a


Pobili człowieka w centrum Gliwic. Ma poważne obrażenia

Na wniosek śledczych, gliwicki sąd tymczasowo aresztował dwóch mężczyzn, podejrzanych o dotkliwe pobicie.

”Zatrzymani po szybkiej interwencji przez policjantów kuzyni w wieku 22 i 24 lat, brutalnie pobili z pobudek czysto chuligańskich pewnego 30-latka. Mężczyzna, z poważnymi obrażeniami głowy, zagrażających jego życiu, trafił do szpitala” – informuje policja.

„Do zdarzenia doszło w niedzielę po 4.00 przy jednym ze sklepów w ścisłym centrum Gliwic. Sprawcy działali bezwzględnie i brutalnie, bez konkretnego powodu i z pobudek czysto chuligańskich. Policjanci natychmiast po zdarzeniu ruszyli w rejon i zatrzymali podejrzanych. Dzięki monitoringowi wiedzieli, w którym kierunku się oddalili” – dodaje KMP Gliwice.

„Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało pobitego gliwiczanina do szpitala. Okazało się, że 30-latek doznał poważnych obrażeń głowy, zagrażających jego życiu, a będących wynikiem uderzeń pięściami i silnych kopnięć” – informuje policja.

„Śledczy zabezpieczyli niezbite dowody tego bardzo brutalnego przestępstwa. Materiały zostały już przedstawione sądowi, który nie miał żadnych wątpliwości co do konieczności zastosowania najsurowszego środka zapobiegawczego, jakim jest tymczasowe aresztowanie” – przekazują funkcjonariusze.

Śledztwo w sprawie będzie prowadzone przez Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach pod nadzorem prokuratury.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Covid
Covid
1 rok temu

Polski Sadzie, wyrok winien być normalny, adekwatny do czynów, osądź ich tak jakby to była napaść/pobicie tubylca RP lub Ciebie Polski Sadzie ze złotym łańcuchem na szyi! Wyrok ma ukazać i uczyć a nie ośmieszać imię RP, twoje imię Sadzie Polski TYLKO do tego ma służyć, służyć ludziom w Polsce a nie TYLKO tobie! DZIAŁAJ słusznie, jeśli tego nie czytałeś ze zrozumieniem, to może macie tam jakąś wiązankę/przysięgę to ją po PROSTU spełniaj!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI