r e k l a m a


Podniósł sukienkę i dotknął pośladka nieletniej. Tego mężczyzny szuka gliwicka policja

Komisariat Policji III w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie naruszenia nietykalności cielesnej poprzez dotknięcie nieletniej w pośladek.

Czyn miał miejsce 2 lipca na ulicy Wrocławskiej w Gliwicach. W toku postępowania ustalono, że przestępstwa dopuścił się zarejestrowany na kamerze z monitoringu mężczyzna.

Widoczny na załączonym zdjeciu z monitoringu mężczyzna w dniu 2 lipca 2020 roku, na ulicy Wrocławskiej w Gliwicach, naruszył nietykalność cielesną nieletniej. Mężczyzna idąc za spacerującymi nastolatkami podniósł jednej z nich sukienkę po czym dotknął ją w pośladek. Śledczy po analizie monitoringu podjęli decyzję o publikacji wizerunku mężczyzny.


Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, proszone są o osobisty kontakt z śledczymi z Komisariatu Policji III w Gliwicach przy ulicy Pszczyńskiej 20, telefoniczny pod numerami telefonów 47 85 903 14, 47 85 903 00 lub mailowy [email protected]

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jaaa
Jaaa
3 lat temu

Dobrze, że jest opublikowany wizerunek zboka, brawo policjanci !!! Ale przede wszystkim bardzo dobrze, że dziewczynki to zgłosiły !!!!!

Fran
Fran
3 lat temu

To M.Kijowski

ata
ata
3 lat temu
Reply to  Fran

Albo twój stary 🙂

Elżbieta
Elżbieta
3 lat temu

Policja gliwicka znowu prosi się(bez obrazy dla świnek)….a może by tak w tym roku pierwszy raz złapali kogoś tak bez pomocy internautów…????? chyba za to im płacą !!!!!!

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI