r e k l a m a

spot_imgspot_img

Pójdą na kurs i będą bezpieczniejsze

Kobiety podczas kursu nauczą się stosowania prostych, a równocześnie bardzo skutecznych technik samoobrony.

Zajęcia poprowadzą instruktorzy posiadający stopnie mistrzowskie, którym przewodniczyć będzie Janusz Kropiwnicki (7 DAN Kung Fu Chan Shaolin Si, 7 DAN Samoobrona Dju Su, 1 DAN Vo-Quyen).

Kurs samoobrony, po raz dziewiąty, organizuje gliwicki samorząd, Centrum Ratownictwa Gliwice, Straż Miejska oraz Zespół Szkół Łączności. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach programu „Bezpieczne Gliwice” i w całości finansowane ze środków budżetu miejskiego.

W programie – oprócz ćwiczeń fizycznych – przewidziano 10-minutowe wykłady na temat sposobów unikania niebezpieczeństw oraz metod zachowania się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia.

Zajęcia zaplanowano na okres od 7 marca do 20 czerwca. Ich uczestniczki będą spotykać się w każdy poniedziałek w godzinach od 19.30 do 21.30 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Łączności przy ul. Warszawskiej 35 w Gliwicach.

Na zainteresowane gliwiczanki czeka 150 miejsc.

Zgłoszenia przyjmowane będą od 28 lutego (od godziny 9.00) w Centrum Ratownictwa Gliwice przy ul. Bolesława Śmiałego 2b w Gliwicach (pokój 115).

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32/301-97-44.

(UM Gliwice/fot. sds.knurow.com)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zielona
zielona
13 lat temu

Czy taki kurs jest płatny?

zielona
zielona
13 lat temu

Będą organizowane jeszcze takie kursy? Jest to świetna inicjatywa, żałuję, że wcześniej o tym nie słyszałam… Jeśli ktoś to jeszcze zagląda, dajcie znać jak coś wiedziecie 🙂

gliwiczanin
gliwiczanin
13 lat temu

takie kursy są raz w roku

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI