spot_imgspot_img


Policja poszukuje tego mężczyzny. Chodzi o rozbój

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego prowadzoną sprawę rozboju dokonanego w dniu 19 lipca 2015 około godziny 17.00 w Gliwicach przy ul. Rybnickiej 146 w punkcie zakładów bukmacherskich.

W niedzielę, w godzinach popołudniowych do punktu bukmacherskiego przy ul. Rybnickiej wszedł nieznany mężczyzna, który przy użyciu noża doprowadził do stanu bezbronności pracownicę, po czym dokonał kradzieży pieniędzy. Następnie mężczyzna ten opuścił lokal i pieszo zbiegł z miejsca zdarzenia ulicą Żurawią, w stronę osiedla Sikornik.

Sprawca był w wieku około 30-35 lat, wzrost ok. 160 cm, szczupłej budowy ciała. Ubrany był w bluzę lub koszulkę koloru czarnego z długim rękawem, która na wysokości piersi miała rozdarty materiał oraz spodnie koloru czarnego. Na ramieniu miał przewieszony czarny plecak, na nogach obuwie typu tenisówki.

Osoby będące świadkami tego zdarzenia, bądź posiadające informację kim może być osoba z portretu pamięciowego, prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 32/33-69-108, 32/33-69-280, całodobowo pod nr alarmowy 997 lub drogą mailową: [email protected]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI