r e k l a m a


Policja zatrzymała 14 osób. Bili, jeździli po pijaku i kradli

W czasie minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu zatrzymali 14 sprawców przestępstw.

8 zatrzymanych to nietrzeźwi kierowcy. W grupie ujętych na gorącym uczynku lub po pościgu bezpośrednim znaleźli się m. in. sprawcy kradzieży, uszkodzenia ciała, pobicia, znęcania, kierowania gróź karalnych. W sobotę w Sośnicy zatrzymano 20-latka, który ukradł układ wydechowy wraz z katalizatorem z volkswagena transportera. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na kilka tysięcy złotych. W tej dzielnicy policjanci zatrzymali też 27-letniego sprawcę przemocy domowej. Jak się okazało, mężczyzna stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec swoich rodziców.

Do podobnego zatrzymania doszło także w jednym z domów przy ul. Daszyńskiego. Tu policjanci ujęli 37-latka, który dotkliwie pobił swojego 65-letniego ojca. W Toszku złapano sprawcę nękania i gróźb karalnych.

W Gliwicach na ulicy Dubois policjanci z III komisariatu zatrzymali 14- i 16-latka. Ci chłopcy napadli na 27-letniego mężczyznę i dotkliwie go pobili. Obaj trafili do policyjnej izby dziecka.

Z kolei policyjni wywiadowcy zatrzymali 19-latka, który na ul. Piaskowej zaczepił i pobił mężczyznę o 30 lat starszego od siebie. Poszkodowany ma stłuczoną głowę i wybity ząb.

W trakcie kontroli drogowych złapano aż 8 kierowców. W gronie pijanych kierujących rekordzistą był 28-latek zatrzymany na ul. Jana Śliwki. Wydmuchał 2,3 promila.

Wszystkie wspomniane osoby posiadają status podejrzanych o popełnienie przestępstw. W najbliższym czasie staną przed sądem i usłyszą wyroki.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ping
ping
11 lat temu

szkoda ze nie trafili na mnie 🙁 teraz nie byli by w areszcie tylko w szpitalu a to chyba dla nich lepiej

Victor
Victor
11 lat temu

I co jest to wporzadku!!Z takimi trzeba zrobic raz na zawsze porzadek,jak dla mnie to KARA ŚMIERCI musi byc w naszym kraju,bo inaczej to sie nie zmieni.

nba
nba
11 lat temu

Na Chorzowskiej to się działo.

ccc
ccc
11 lat temu

widac Piaskowa – patologia z Kopernika. Kopernik, Labedy i Sosnica to powinno byc getto dla wybranych.

stif
stif
11 lat temu

poucinać łapy za karę żeby nie chodzili po świecie ,po jednej 🙂

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI