spot_img

Policja zatrzymała 4 osoby

Podczas minionego weekendu policjanci gliwickiego garnizonu zatrzymali czterech sprawców przestępstw.

Dwaj z nich to nietrzeźwi kierowcy. Wśród ujętych na gorącym uczynku lub bezpośrednio po zgłoszeniu znaleźli się podejrzani o przestępczość narkotykową i zniszczenie mienia – zaparkowanych samochodów. Nasi mundurowi podjęli ponad 480 interwencji, ujęli dwie osoby poszukiwane przez organy ścigania oraz wymiar sprawiedliwości. Na drogach doszło do 15 kolizji.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI