r e k l a m a


Policjanci zainteresowali się mężczyzną jadącym autobusem. Nie mylili się

Wczoraj w nocy policja otrzymała zgłoszenia o włamaniach i próbach włamań do kilku obiektów, sklepów, a nawet stojącego na parkingu autobusu.

W teren przekierowano więcej patroli. W czasie przeczesywania Szobiszowic, w rejonie ulicy Toszeckiej, natrafiono na mężczyznę z tajemniczą torbą.

Patrol z IV komisariatu zainteresował się młodym mężczyzną siedzącym w autobusie. Okazało się, że ma on przy sobie narzędzia do włamań. Zatrzymanego przejęli detektywi z II komisariatu, którzy szukali tego podejrzanego od kilku dni. Zebrano przeciwko niemu dowody na udział w kilkunastu włamaniach do obiektów handlowych oraz samochodów. Sprawa należy do rozwojowych.

18-latek był już w przeszłości (jako nieletni) notowany za czyny przeciwko mieniu. A tylko wczoraj włamał się do cukierni i autobusu prywatnego przewoźnika, zaparkowanego przy ul. Śliwki – młody człowiek wszedł do pojazdu przez podważenie drzwi hydraulicznych. Teraz za przestępstwa, jakich się dopuścił, grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nędza
nędza
8 lat temu

KARA POWINA BYĆ CO NAJMNIEJ 25 ABY ODECHCIAŁO SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ

bieda
bieda
8 lat temu
Reply to  nędza

Po co 25 lat, od razu skazać go na karę śmierci. TANIEJ.

Nędza 1
Nędza 1
8 lat temu

Wydaje mi się że siedzenie w pierdlu to sama przyjemność, maja lepiej tam jeżeli nie które ubogie rodziny Kary pieniężne, 10 lat w pierdlu przy codzienny zapierdalaniu w pracach społecznych,

BiedaWieksza
BiedaWieksza
8 lat temu

To nie sztuka skazać młodego na 10 15 czy 25 lat więzienia. Wszyscy siedzicie w domach i piszecie komentarze… Ale nikt się nie zastanowił dlaczego taki młody chlopak musi kraść, chodzić po nocach i kombinować na życie.. Może chce dac rodzinie jedzenie a w naszym kraju nie ma takiej możliwości, może ma chorego rodzica dla którego musi załatwić na lekarstwa czy operacje.. Po co sie zastanawiac najlepiej siedzieć na dupie i jechac jeden na drugiego. Najlepiej iść w niedzielę na wybory i zagłosować na Waszych kandydatów a odwdzięcza Wam się tym, że nawet nie będzie stać przeciętnego polaka na oplacenie… Czytaj więcej »

W.
W.
8 lat temu
Reply to  BiedaWieksza

Jeśli ktoś się włamie do Twojego domu/samochodu, zabierze Ci to, na co pracowałeś latami, też będziesz go bronił? Zabrał mi wszystko bo jest biedny, ma chorych rodziców itp… Wybaczam mu, a za 10 lat zarobie na to wszystko co mi zabrał i kupie sobie znowu… Każdy ma jakieś problemy, ale powinno się je rozwiązywać w inny sposób, uczciwy. Pozdrawiam Cie

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI