r e k l a m a

spot_imgspot_img

Policjanci zatrzymali zbiega

Wczoraj na gliwickim odcinku autostrady autostradzie A4 policjanci zatrzymali 15-letniego uciekiniera.

Zbiegł on pracownikowi ośrodka wychowawczego, przewożącemu go do placówki, w której powinien, zgodnie z decyzją sądu, przebywać. Teraz nieletni oczekuje na kolejny konwój.

Policjanci z Gliwic zatrzymali nieletniego, który uciekł wychowawcy w trakcie przewożenia do ośrodka wychowawczego. Kilka dni temu 15-latek został zatrzymany na terenie województwa śląskiego w związku z tym, że nie wrócił do placówki. Z policyjnego aresztu odebrał go przedstawiciel ośrodka wychowawczego. W trakcie drogi powrotnej, podczas postoju w Miejscu Obsługi Podróżnych „Kozłów” na autostradzie A4, nieletni odepchnął konwojenta i uciekł.

Powiadomieni o sprawie policjanci rozpoczęli patrolowanie autostrady oraz przylegającej do niej drogi technicznej. Wkrótce namierzyli zbiega, który sforsował ogrodzenie i wbiegł na pas ruchu, szybko jednak został zatrzymany. Przedstawiciel ośrodka nie chciał kontynuować konwoju, argumentując to tym, że obawia się ponownej ucieczki nieletniego.

Zgodnie z decyzją sędziego rodzinnego 15-latek oczekuje na transport w policyjnych pomieszczeniach dla zatrzymanych w Katowicach.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI