r e k l a m a


Policjant z Gliwic został rekordzistą Polski w jedzeniu jabłek (TV)

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2014_09/20140926_gwsp.mp4″ /]

Janusz Szydło, policjant z Gliwic został nowym rekordzistą Polski w jedzeniu jabłek na czas. W ciągu 3 minut zjadł 4 owoce, ale to wystarczyło.

Bicie rekordu odbyło się w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości.

Dzień Nauki i Przedsiębiorczości to impreza jest charytatywna, skierowana do dzieci, młodzieży i osób starszych. Najmłodsi gliwiczanie mogli porozmawiać z policjantami o bezpieczeństwie na ulicach. Dowiedzieli się jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły i jak z niej wrócić. Dzieci często spotykają się z agresją rówieśników, a także osób starszych. Instruktorzy nauczyli najmłodszych, jak skutecznie się bronić.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tumor
Tumor
9 lat temu

oni sie dokładnie tylko do jedzenia jabłek nadaja! państwo policyjne!

Pewna Pani
Pewna Pani
9 lat temu

Drogi Tumor – jedzenie jabłek na czas, było formą zabawy. Odbyła się tam akcja charytatywna. Poza tym konkurs dotyczył wszystkich, nie tylko policjantów. Pozdrawiam

JP
JP
9 lat temu

nie tylko do jedzenia jabłek się nadają. Świetnie potrafią też prowadzić po pijaku, na służbie odwalać prywatę, spać w godzinach pracy, opanowali do perfekcji sztukę zaniechania. Całe KP 3. Z naszych podatków utrzymywana banda parodystów.

Anonimowo
9 lat temu

Nic im nie pomogą te jabłka jak opinia zła i nieprzychylna. I pokazywanie telefonu na ławce. Tylko to potrafią albo wrabiać jakieś przypadkowe osoby. A prawdziwi gangsterzy i przestępcy na wolności. W stosunku do nich są bezradni, tylko potrafią krzywdzić niewinnych. gnoja i banda. A ten portal to dno ! Ewa

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI