r e k l a m a
spot_imgspot_img

Policyjne BMW z Gliwic nagrywa piratów drogowych

Policyjne BMW z Gliwic krąży po ulicach i nagrywa piratów drogowych.

Od wczesnych godzin porannych na terenie Gliwic i sąsiednich garnizonów policji prowadzona jest akcja pod nazwą Wolniej – Bezpieczniej. Potrwa do godz. 22.00. Mundurowi koncentrują się dziś na kierowcach jeżdżących zbyt szybko. Policjanci wykorzystują wszystkie dostępne urządzenia pomiarowe, jak laserowe mierniki, poruszają się nieoznakowanymi radiowozami, wyposażonymi w wideorejestratory.

Do działań Wolniej – Bezpieczniej włączyli się funkcjonariusze z Zabrza, Tarnowskich Gór, Rudy Śląskiej oraz ci służący w policji autostradowej. Nasi mundurowi zmieniają podczas akcji miejsca kontroli, biorąc pod uwagę te newralgiczne, w których dochodzi do dużej liczby zdarzeń lub uskarżają się na nie piesi. Cel stróżów prawa to egzekwowanie od kierowców przestrzegania przepisów dotyczących prędkości oraz ograniczenie liczby osób zabitych w wypadkach.

Zobacz wideo

Policjanci weryfikują także stan trzeźwości prowadzących, sprawdzają wyposażenie samochodów oraz wymagane dokumenty. Na pobłażanie nie mogą liczyć kierujący i ich pasażerowie, którzy nie mają zapiętych pasów bezpieczeństwa, a także osoby nieprawidłowo przewożące dzieci.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lat temu

Nic tylko akcja za akcją.Jakoś trzeba suwerena wydoić z kasy. Socjal niestety kosztuje.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
5 lat temu
Reply to  Mieszkaniec

Widzę,że minusiki lecą. Takie jest po prostu moje zdanie i już.Ja niestety nie mam nic z tych danin. Wiem-przecież nie żyję w celibacie i mogę sobie dzieciaków narobić. Przecież minister powiedział….I żeby nie było-piratów drogowych należy wyłapywać.Pozdrawiam myślących

Adam
Adam
4 lat temu

To banda oszustów a nie policja medyk społeczne

Adam
Adam
4 lat temu

Policja z Gliwic cenę bmw oszust uwaga na nich

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI