r e k l a m a


Policyjny pościg ulicami Gliwic

Kolejny raz kierowca nie zatrzymał się do kontroli i uciekł przed oznakowanym radiowozem, dającym znaki świetlne oraz dźwiękowe.

13 sierpnia około godziny 21.00 w rejonie ul. Błogosławionego Czesława w Gliwicach patrol z I komisariatu, w oznakowanym radiowozie, podjął próbę kontroli samochodu, w którym siedziało czterech młodych mężczyzn. Na widok policji kierowca jednak ruszył i nie zatrzymał się, mimo włączenia przez funkcjonariuszy „kogutów”. Mundurowi rozpoczęli pościg.

Próba ucieczki spełzła więc na niczym – kierujący szybko został zatrzymany, ujęto go w rejonie ul. Chorzowskiej.

W samochodzie nie znaleziono niczego podejrzanego, a pasażerowie nie byli poszukiwani. 21-latek nie potrafił racjonalnie wyjaśnić przyczyn swego zachowania. W sprawie wszczęto dochodzenie. Wszystko wskazuje na to, że mieszkaniec Pyskowic usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa z art. 178 b kk. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
Przypomnijmy, że zgodnie ze znowelizowanym kodeksem karnym, od 1 czerwca sąd orzeka obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wobec sprawców m.in. niezatrzymania się do kontroli (art. 178b kk). Jest to przestępstwo, za które grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gliwice
Gliwice
6 lat temu

ja to bym potrącił tego jebanego psa pedofila i złodzieja

Largo
Largo
6 lat temu
Reply to  Gliwice

Brawo za dojrzały komentarz.
Pakuj plecak bo 1 września już blisko.

Rybol
Rybol
6 lat temu

Tylko w Gliwicach można znaleźć takie zryte berety. Fajne miasto ale ludzie w nim żyjący…

Largo
Largo
6 lat temu
Reply to  Rybol

A Tobie kłania się czytanie ze zrozumieniem.

„Wszystko wskazuje na to, że mieszkaniec Pyskowic usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa z art. 178 b kk. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.”

damik
damik
6 lat temu

tak,tak kiedys za komuny ja pamietam pala dostales i spokój był wypuscili do domu a teraz bija po kieszeni a boli oj długo i niewinnych ludzi do wiezienia wsadzaja eh to jakas new komuna chyba

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI