r e k l a m a


Połknął wszystkie tabletki z opakowania. Uratowali go strażnicy miejscy

Zjadł całe opakowanie środków nasennych. Strażnicy miejscy uratowali mężczyznę w ostatniej chwili.

14 marca po godzinie 18.00 dyżurny otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że na ławce w Parku Chopina leży nietrzeźwa osoba. Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce. Mężczyzna leżał nieruchomo lecz nie była od niego wyczuwalna woń alkoholu, a obok leżało opakowanie po lekach. Po przywróceniu osoby do przytomności patrol dowiedział się, że mężczyzna zjadł całe opakowanie środków nasennych. Na miejsce został wezwany Zespół Pogotowia Ratunkowego. W trakcie oczekiwania mężczyzna zwierzył się, iż chciał zasnąć i nigdy się nie obudzić.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
6 lat temu

Dopóki w Polsce obywatele będą gnojeni przez rząd i ich coraz bardziej wymyślne i złodziejskie ustawy , to takich przypadków będzie coraz więcej ! Dobra zmiana? Z której strony?! Ani PIS ani PO nie zrobiło nic , żeby w tym kraju każdy mógł godnie żyć !

cyborg
cyborg
6 lat temu

@Magdalena – „jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził”. Znasz takie powiedzenie? Chyba nie. Zamiast zrzędzić wystartuj w wyborach, zdobądź władzę i uczyń ten kraj dla wszystkich mlekiem i miodem płynący.

Jest jak jest
Jest jak jest
6 lat temu

Po drodze już wypisywali mandat

Czytelniczka
Czytelniczka
6 lat temu

W zasadzie uratował go ten Pan dzwoniący na Straż Miejską. Jakby inni tylko przechodzili i nie reagowali to nie dałoby się już pomóc.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI