spot_img


Półkolonie esportowe w Gliwicach

Bootcamp Gliwice 2018 to aktywna edukacja połączona z sesjami w Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends i inne gry pod okiem trenera esportu.

Zadba on zarówno o pełne bezpieczeństwo rozgrywki oraz pozwoli uczestnikom zrozumieć zachodzące w trakcie niej procesy, łącząc przyjemne z pożytecznym. BOOTCAMP 2018 to także wspólne wyjścia, spotkania z ciekawymi osobami, lekarzem, psychologiem sportu i wiele innych atrakcji.

GDZIE, KIEDY I DLA KOGO? Bootcamp odbędzie się w Gliwicach w Gaming House przy ul. Jagiellońskiej 9 w kilku możliwych do wyboru terminach: 02.07 – 06.07.2018 (5 dni), 30.07 – 03.08.2018 (5 dni) i 06.08 – 10.08.2018 (5 dni) . Każdego dnia zapewniony jest 8-godzinny program. Bootcamp adresowany jest w szczególności do dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 19 roku życia zainteresowanych esportem i rozwojem w tym obszarze.

DLACZEGO WARTO ZAPISAĆ SIĘ NA BOOTCAMP? Dla dzieci to zabawa połączona z edukacją i integracją, dla młodzieży aktywny relaks oraz możliwość spróbowania swoich sił w esporcie, a dla rodziców szansa, by ich dzieci pod opieką profesjonalnej kadry utrwaliły pozytywne oraz skorygowały negatywne zachowania oraz postawy związane z grą.

ILE KOSZTUJE UDZIAŁ W BOOTCAMPIE I CO OBEJMUJE OPŁATA? Całkowity koszt to 499,00 zł brutto za 5-dniowy aktywny wypoczynek połączony z rozrywką i edukacją. W cenie gwarantowany jest m.in. gaming house, wyżywienie, opieka kadry, ubezpieczenie NNW, wspólne wyjścia, konsultacje z psychologiem sportu oraz lekarzem ortopedą.

Więcej informacji tutaj

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI