r e k l a m a


Półmaraton w Gliwicach. Będą biegli m.in. DTŚ

spot_img
r e k l a m a

17 października odbędzie się wspierany przez Miasto Gliwice VII Półmaraton Gliwicki. Bieg główny rozegrany zostanie na dystansie półmaratońskim (21,0975 km), a imprezy towarzyszące – Gliwicka Dycha i Nordic Walking – na dystansie 10 km. Szykują się także biegi dla dzieci.

Półmaraton Gliwicki to impreza organizowana od 7 lat. Tegoroczna trasa biegu głównego powiedzie ich na Drogową Trasę Średnicową. Zawodnicy będą mieli do pokonania dwie pętle na wyznaczonej trasie, a start i meta znajdować się będą na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej Arena Gliwice.

Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę i pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy ukończą bieg. Najlepszym trójkom kobiet i mężczyzn w kategorii Open oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych we wszystkich trzech biegach będą wręczane nagrody.

Punkt odbioru pakietów biegów dla dzieci będzie dostępny w sobotę 16 października od godz. 11.30, a rywalizacje przewidziane są od godz. 13.00. Tego samego dnia, między godz. 15.00 i 20.00, będzie działał punkt odbioru pakietów dla dorosłych. Okazja do ich otrzymania nadarzy się również w niedzielę 17 października w godz. 6.30–9.00, przed wyznaczonym na godz. 10.00 startem półmaratońskim oraz rywalizacją na 10 km w nordic walking i biegu towarzyszącym. Punkt umiejscowiony będzie w Holu E w Hali Widowiskowo- Sportowej Arena Gliwice.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI