r e k l a m a


Półmaraton w Gliwicach. Będą utrudnienia w ruchu – zobacz mapę

Utrudnienia w ruchu w Gliwicach.

Trasa Półmaratonu który odbędzie się 17.10.2021r. zaczyna się na terenie Hali Widowiskowo Sportowej Arena, następnie biegnie przez Park Chrobrego, ul. Wincentego Pola i wbiega na Drogową Trasę Średnicową.
Wykaz zamkniętych ulic:
– ul. Akademicka – brak przejazdu na wysokości hali Arena od 9:00 do 16:00
– ul. Wincentego Pola – od 9:00 do 16:00
– DTŚ – zamknięta od godz 9:00 do 16:00 od ronda przy DK88 do zjazdu na ulicę Królewskiej Tamy (włącznie). Pierwszy czyny wjazd na DTŚ w kierunku Katowic będzie na ulicy Kujawskiej.

Zmiany w komunikacji miejskiej:
Na czas trwania biegu w godzinach 9:00-14:00 wprowadzona zostanie zmiana trasy przejazdu linii nr M1 w obu kierunkach.

Materiały organizatorów

W kierunku Katowic, po obsłudze przystanku “Gliwice Plac Piastów 32” autobusy kursować będą ulicami: Jagiellońska, Franciszkańska, Królowej Tamy, Odrowążów, Reymonta, Sikorskiego, skręcą w pierwszy zjazd na rondzie u zbiegu ulic: Sikorskiego i Roosevelta i dojadą do Drogowej Trasy Średnicowej, gdzie włączą się na stałą trasę przejazdu na przystanku “Zabrze Rondo Sybiraków 1”

W kierunku Hali Widowiskowo- Sportowej Arena Gliwice, po obsłudze przystanku “Gliwice Strzody 1” autobusy kursować będą ulicami: Dworcową, Mikołowską, Pszczyńską, Panewnicką, Kujawską, do włączenia na stałą trasę przejazdu na przystanku “Ligota Zabrska Panewnicka [nż] 2”.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI