Półnutą półgłosem – MDK zaprasza

Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na spotkania z cyklem „Półnutą półgłosem”.

W listopadzie czekają nas dwa koncerty. 9 listopada sala teatru Stara Kotłownia wypełni się nostalgiczną poezją Jana Rybowicza. Wystąpią Teatr Magazyn w muzycznej oprawie Juliana Pogóreckiego. Warto przyjść i posłuchać poety tak lubianego przez artystów poezji śpiewanej jak Stare Dobre Małżeństwo czy The Gruz Brothers Band. Zapraszamy 9 listopada (piątek) na godzinę 19.00 do teatru STara Kotłownia mieszczącego się w budynku MDK przy ul. Barlickiego 3 w Gliwicach. Wstęp, jak zwykle za wejściówkami, które można odebrać w portierni budynku MDK.

Następny koncert będzie hołdem złożonym wielkiemu człowiekowi – Januszowi Korczakowi. Aleksander Smoliński w towarzystwie akompaniujących mu Anny Alicji Smolińskiej (skrzypce) oraz Elżbiety Szarek-Bukowskiej (klarnet) przypomną nam sylwetkę Starego Doktóra i jego „pedagogiki żartobliwej”.

Spotkanie oparte jest na zapiskach audycji radiowych, które Janusz Korczak prowadził w latach 30. Zapraszamy 16 listopada (piątek) o godz. 19.00 do teatru Stara Kotłownia w budynku MDK przy ul. Barlickiego 3 w Gliwicach. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które można odebrać w portierni MDK.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI