r e k l a m a
spot_imgspot_img

V Śląski Festiwal Charytatywny

To już piąta edycja festiwalu, który łączy dobrą muzykę i zabawę z pomocą osobom potrzebującym.

Śląski Festiwal Charytatywny jest cyklicznym wydarzeniem muzycznym, dedykowanym materialnemu i psychologicznemu wsparciu osób niepełnosprawnych. W ramach dotychczasowych akcji zebrano kwotę o łącznej wartości 15.727,58 złotych, którą przeznaczono na finansowanie terapii i pomocy medycznych dla trzech osób. W piątek 16 listopada 2012 na scenie największego gliwickiego klubu muzycznego ROCK’a Music Club odbędzie się kolejna edycja imprezy. V Śląski Festiwal Charytatywny będzie miał rockowo alternatywny charakter.

Zaprezentują się jedne z najbardziej rozpoznawalnych zespołów alternatywnych w Polsce – Komety oraz Muzyka Końca Lata a także goście poprzedniej edycji Festiwalu – Bulbulators oraz młody energetyczny zespół Tife Tife.

Środki zebrane podczas V ŚFCH zostaną przeznaczone na wsparcie dla pięcioletniego Szymona Żydka oraz Pawła Lewka.

Bilety-cegiełki w cenie 30 zł można nabyć od 24 października pod adresem [email protected] oraz pod numerem telefonu +48 511 141 197 a także za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na stronie Stowarzyszenia Cała Naprzód www.calanaprzod.org. W dniu koncertu bilety-cegiełki będą do nabycia w cenie 35 złotych.

Zapraszamy do rezerwacji biletów i śledzenia kolejnych szczegółów związanych z V Śląskim Festiwalem Charytatywnym na stronie: http://www.facebook.com/calanaprzod.

Portal infogliwice.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI