r e k l a m a
spot_imgspot_img

Porysowany lakier i przebite opony. Sytuacja w Gliwicach

Przypadki porysowania lakieru w autach są zbyt częste. W większości to nieumyślne szkody parkingowe przy sklepach wielkopowierzchniowych.

„Umyślne działania polegające na porysowaniu karoserii ostrym narzędziem najczęściej dokonywane są na parkingach przyblokowych. Sprawcy nie zdają sobie sprawy, że za takie umyślne zachowanie można trafić za kratki. Wczoraj w naszych komisariatach zgłoszono dwa przypadki” – informuje policja.

„Na parkingu osiedlowym przy ulicy Góry Chełmskiej, w nocy z 3 na 4 marca, nieznana osoba, używając ostrego narzędzia, zarysowała lakier na błotnikach przednich i tylnych, a także na drzwiach przednich i tylnych prawej strony samochodu marki Citroen C5. Dodatkowo sprawca uszkodził trzy opony. W Knurowie, przy ulicy Koziełka, na parkingu przyblokowym, nieznany sprawca zarysował ostrym narzędziem całą stronę samochodu marki Peugeot 206” – przekazuje KMP Gliwice.

W obu przypadkach właścicielkami samochodów są kobiety, które nie podejrzewają nikogo o dokonanie zniszczeń. Policjanci przyjęli zgłoszenia, przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli nagrania z monitoringu zlokalizowanego w okolicy, pracują nad wykryciem złoczyńców.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI