Nasi Czytelnicy informują o policyjnej akcji na ul. Pszczyńskiej.
„Coś dzieje się na Pszczyńskiej, akcja niczym z filmu. Dużo policjantów w kominiarkach, rozbite samochody” – napisał Paweł.
Jak udało nam się ustalić – na ul. Pszczyńskiej doszło do pościgu za oplem astra. Kierowca nie zatrzymywał się na policyjne wezwania. Próbował staranować radiowóz, doszło do zderzenia z prywatnym BMW. To wstępne informacje.
Na miejscu pracuje policja, która ustala dokładne okoliczności zdarzenia. Jest również karetka pogotowia ratunkowego, straż pożarna. Internauci informują o lądowaniu śmigłowca LPR.
Świadkowie przekazują w internecie, że policjanci szukają w pobliżu zakrwawionego mężczyzny. Być może to poszukiwany kierowca. Jednak, póki co, policja nie podaje informacji na ten temat.
fot. Wojtek K.
Dołącz do dyskusji na Facebooku
https://www.facebook.com/infogliwice/posts/5379529805419844
Światowo
bawią się za free.
Wynajdują koło na nowo zamiast zobaczyć jak to się robi w innym świecie.
Brawura Polskiej Policji nie zna granic i są chronieni prawem republiki, tej Ziemi.
Na miejscu był nóż i krew na chodniku… A ten helikopter który ładował to nie lpr tylko niebieski policyjny