r e k l a m a


Posłowie, ministrowie i samorządowcy: Autostrada musi być bezpłatna (TV)

Przejazd autostradową obwodnicą Gliwic bezwzględnie powinien być bezpłatny

– zadeklarowali uczestnicy spotkania zorganizowanego 20 stycznia z inicjatywy prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza. Niezależnie od reprezentowanych opcji politycznych, obecni na spotkaniu parlamentarzyści ziemi gliwickiej wyrazili wolę wspólnego działania na rzecz wyegzekwowania obietnic składanych przez przedstawicieli kolejnych rządów.

Do Gliwic na zaproszenie Zygmunta Frankiewicza przyjechali m.in. Mirosław Sekuła, wiceminister finansów, Aleksandra Krawczyk reprezentująca Krystynę Szumilas, minister edukacji narodowej, posłowie – Jan Kaźmierczak, Borys Budka, Jerzy Polaczek oraz przedstawiciele śląskich władz wojewódzkich i samorządowcy z sąsiednich gmin.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_01/20120120_spotkanie_ratusz2.flv” /]
 

– Jestem zadowolony, że w tej niezwykle istotnej dla mieszkańców, nie tylko Gliwic, ale całego Śląska sprawie, zajmujemy jednomyślne stanowisko. Wszyscy uczestnicy dzisiejszego spotkania byli zgodni, że kwestia bezpłatnego przejazdu autostradowymi obwodnicami miast nie powinna w ogóle podlegać dyskusji. Bardzo ważne jest zapewnienie wiceministra Sekuły, że minister Rostowski podtrzymuje swoje wcześniejsze stanowisko i nie widzi przeszkód dla zwolnienia kierowców z ponoszenia opłat za przejazd tymi odcinkami. Umówiliśmy się dzisiaj na podjęcie niezwłocznych działań w celu uzyskania jednoznacznej, korzystnej dla mieszkańców decyzji Ministerstwa Transportu. Wraz z grupą posłów zwrócę się do ministra Nowaka z prośbą o spotkanie w tej sprawie – powiedział prezydent Frankiewicz.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Echelon
Echelon
12 lat temu

Obietnice obietnicami… Chcemy zobaczyć efekty 😉 Ale może się uda 😉

Lola
Lola
12 lat temu

No i to jest dla nas chore.

Słusznie tylko dlaczego tak późno.

byla z PO
byla z PO
12 lat temu

Ja tam wierze we Frankiewicza. Naprawde wie co robi.
I drażni mnie zachowanie m.in. pana Gorniga i innych z PO. Kiedys Gornig wielce byl zwolennikiem”franka” jak to mowil, a teraz wielki bunt. Jak cała platforma. A to wszystko dlatego ze chca swojego nowego kolegę wkręcić na prezydenta… Dokladnie mówiąc p. Wygodę.

Generalnie żal dla fgliwikich radnych z PO, a brawo dla Zygmunta!:)

stroppendorf_os
stroppendorf_os
12 lat temu

ja ja , jak by ich 460 było i jeszcze by im sie chciało na nos patrzeć, a prowda je tak, że przy ich gelcie, to w zici majom, czy płatno, czy frei cisnom naszom autobanom

Ciarek
Ciarek
12 lat temu

Ale o czym w ogóle mowa? Premier obiecał, no nie? Że będzie bezpłatna w Gliwicach, prawda???
I co – mamy go teraz błagać? Boski Donaldzie udziel nam swej k.wa łaski?
Co wy se wszyscy jaja robicie?
Ta autostrada jest za nasze pieniądze, tak nawiasem.

zaskoczona
zaskoczona
12 lat temu

No i popatrzcie niby Frankiewicz taki zły i ze wszystkimi w konflikcie a jednym telefonem zjednoczył lokalną scenę polityczną. Przyjechali wójtowie, burmistrzowie i posłowie z różnych opcji politycznych. Był nawet minister z PO. To bardzo dziwne bo nie zgadza się z tym co kilku ludzi wypisuje na forach internetowych. Okazuje się że Frankiewicz jednak wart jest naszych głosów.

Anonimowo
Anonimowo
12 lat temu

na tuska nikt już nie zagłosuje a na Frankiewicza jeżeli uda mu się to wywalczyć wszyscy

!?
!?
12 lat temu

Czy ktoś zauważył jakichś radnych z PO? Pochowali się? Jka dobrze, że są tacy, którzy się o nas upominają.

AndrzejD
AndrzejD
12 lat temu

” Jestem zadowolony, że w tej niezwykle istotnej dla mieszkańców, nie tylko Gliwic, ale całego Śląska sprawie, zajmujemy jednomyślne stanowisko. Wszyscy uczestnicy dzisiejszego spotkania byli zgodni, że kwestia bezpłatnego przejazdu autostradowymi obwodnicami miast nie powinna w ogóle podlegać dyskusji. ”

…ble,ble,ble – teraz to już jest musztarda po obiedzie. Nie po to wybudowali bramki żeby teraz przejazd był za free.
A zapewnienia Frankiewicza można sobie w buty wsadzić.
Tego kolesia nikt nie traktuje poważnie.

bocian
bocian
12 lat temu

Cóż, Franek swego czasu zapisał się nie do tej frakcji co trzeba. Teraz z niedawnymi kolegami musi się wykłócać. Frankiewicz, Wygoda, Tusk – wszyscy są siebie warci. Politykierzy.

mrkabat
mrkabat
12 lat temu

My tu gadugadu a bramki w Zernicy i na Rybnickiej już prawie gotowe,,,

kibic
kibic
12 lat temu

System sam zweryfikuje zerowe stawki, jak w jednych kasach zabraknie groszówek, a w innych będzie tyle, że wywrotką je będą wywozić.

Henryk
Henryk
12 lat temu

Nie widziałem posła Gałażewskiego. Czyż jest on przeciwny bezpłatnej autostrdzie?

Grzegorz Gliwice
Grzegorz Gliwice
12 lat temu

Powodzenia! Trzeba pilnoać naszego interesu. Panie Prezydencie Frankiewicz wielkie podziękowania za tę inicjatywę. (bo nie każdy by ją podjął,, niestety)

Grzegorz Gliwice
Grzegorz Gliwice
12 lat temu

…szkoda że pod tymi zdjeciami nie ma podpisów – kto zacz. Bo te persony nie są gwiadami filmu, to napewno! Poznaję tylko prezydenta Gliwic i chyba tego pajaca co to odpowiadał za wykolejenie prac komisji śledczej w sprawie afery hazardowej, apotem miał ambicję na urząd w Zabrzu (ale nie jestem pewien).

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI