Poszukiwana kolejna osoba, która zadba m.in. o wizerunek prezydenta Neumanna

Urząd miejski w Gliwicach poszukuje kolejnego pracownika do Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej. To wydział odpowiedzialny m.in. za wizerunek prezydenta Adama Neumanna. Jak wiadomo, wielu mieszkańców bardzo źle ocenia obecnego włodarza. Może dlatego znów postanowiono znów wzmocnić kadrę?

Wydziałem tym kieruje rzecznik prezydenta Gliwic. Łukasz Oryszczak łączy dwie funkcje – rzecznika i naczelnika. Przypomnijmy, że jego żona została niedawno sekretarzem miasta.

Pracownicy odpowiedzialni za ocieplanie wizerunku prezydenta Neumanna nie radzą sobie najlepiej. W zasadzie skupiają się głównie na podpisywaniu kolejnych umów z mediami – lokalnymi, regionalnymi oraz ogólnopolskimi. Dzięki temu prezydent ma nieco bardziej przychylną prasę np. artykuły w Onecie. Mieszkańcom taka forma promocji jednak się nie podoba i często ją krytykują np. w internecie.

Zadania nowego pracownika będą polegały jednak nie tylko na promowaniu dokonań władzy czy miasta. Osoba, która wygra nabór będzie zajmowała się m.in. prowadzeniem i kompleksową obsługą sekretariatu wydziału i rzecznika prasowego. Dodatkowo będzie odpowiedzialna za prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników wydziału, czy rejestrów wydziałowych.

Wymagane jest wykształcenie wyższe oraz co najmniej 6 miesięcy stażu pracy w jednostkach administracji samorządowej. Nabór trwa do 28 stycznia.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI