r e k l a m a
spot_imgspot_img

Potrzebujesz usług dźwigowych w Gliwicach? Skorzystaj z oferty profesjonalistów

Sołtys sp. z o. o poleca swoje usługi dźwigowe na terenie katowickiej strefy ekonomicznej. Specjalizujemy się w pracach budowlanych wymagających wykorzystania ciężkich żurawi oraz w realizacji zleceń na specjalistyczne usługi dźwigowe.

Świadczymy usługi dźwigowe w bardzo szerokim zakresie

Wykonamy dla Państwa m.in.:

 • Prace związane z budowaniem hal, stawianiem konstrukcji stalowych, szkieletu budynków,
 • Oczyszczanie terenu przed rozpoczęciem prac budowlanych,
 • Przenoszenie elementów konstrukcyjnych oraz ich montaż we wskazanym miejscu,
 • Zlecenia związane z zamontowaniem linii produkcyjnych, suwnic i innego wyposażenia w halach oraz poza nimi,
 • Prace związane z załadunkiem lub rozładunkiem dostaw materiałów budowlanych i nie tylko,
 • Zadania wymagające wykorzystania równocześnie dwóch dźwigów podczas jednego podnoszenia.

Wynajem dźwigów – strefa ekonomiczna Gliwice. Dlaczego warto wynająć dźwig u nas?

 • Doświadczenie – ponad 25 lat na rynku. Mamy niezbędne w tych pracach doświadczenie – wystarczy spojrzeć na portfolio wykonanych przez nas podnoszeń. Świadczymy usługi dźwigowe na terenie Śląska i południowej Małopolski. Specjalizujemy się w usługach dla firm.
 • Realizujemy właściwie każdy typ zlecenia. Podejmujemy się również podnoszeń trudnych technicznie z powodu np. istniejącej infrastruktury lub zabudowy. Pracujemy w halach i pod zadaszeniem. Realizujemy usługi dźwigowe tam, gdzie wymaga to równoczesnej pracy dwóch żurawi. Mamy doskonałych operatorów i wiele maszyn, dzięki czemu jesteśmy przygotowani do każdego rodzaju prac.
 • Zapewniamy szybką realizację zleceń, dzięki bardzo dobrej lokalizacji naszej bazy w Tychach. Wynajem dźwigów w strefie ekonomicznej w Gliwicach to dla nas nie problem – jesteśmy tam w niecałą godzinę. Gwarantujemy terminowe wykonanie podnoszenia, a także pomoc w przypadku prac awaryjnych (tzw. pogotowie dźwigowe).
 • Mamy największy wybór sprzętu w okolicy, jak również bardzo doświadczonych operatorów. Bez problemu dobieramy odpowiedni dźwig do zadania i warunków, w jakich będzie pracował. Osoby sterujące jego pracą to najlepsi fachowcy, o dużym doświadczeniu i wielu godzinach spędzonych za pulpitem maszyny. Są precyzyjni i dokładni w wykonywaniu zlecenia, dzięki czemu wszystko idzie zgodnie z planem.
 • Własne centrum technologiczne. Jest naszą jednostką przygotowującą każde zlecenie do realizacji. Inżynierowie planują dokładnie jak będzie przebiegało podnoszenie, uwzględniając warunki i otoczenie. Przeliczają wszystkie siły, dobierają sprzęt i rozpisują krok po kroku działania dla operatora. Dzięki ich doświadczeniu unikamy wypadków i minimalizujemy ryzyko, że coś pójdzie nie tak.

Budujesz w strefie ekonomicznej w Gliwicach? Szukasz dźwigu na wynajem? Chcesz zlecić usługi dźwigowe fachowcom? Skorzystaj ze specjalistów od dźwigów – Sołtys sp. z o. o z Tych!

Usługi dźwigowe Gliwice – Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)

E-mail: [email protected]

Zobacz pełną ofertę na stronie Dźwigi Gliwice Wynajem 

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI