Poważny wypadek na DK88. „Nieprawidłowa zmiana pasa ruchu”

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek około 19.25 na zabrzańskim odcinku drogi krajowej numer 88.

W wyniku zderzenia czterech samochodów obrażenia odniosły trzy osoby. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Do wypadku drogowego doszło w piątek około godziny 19.25 na zabrzańskim odcinku drogi krajowej numer 88. Według wstępnych ustaleń 50-letni mieszkaniec Zabrza kierując oplem, w wyniku nieprawidłowej zmiany pasa ruchu doprowadził do zderzenia z samochodem volkswagen kierowanym przez 27-latka, samochodem BMW kierowanym przez 47-latka z Zabrza i fiatem kierowanym 19-latka. Kierujący samochodem opel doznał poważnych obrażeń ciała i został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Czynności w sprawie trwają, a policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozsądek i trzeźwość za kółkiem. Wspólnie zadbajmy o to, aby wszyscy podróżujący naszymi drogami bezpiecznie dotarli do celu.
FBFED FA DB C DFFFD

FEAB E F AED CCBDFDD

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI