spot_img


Powitania lata nad jeziorem w Czechowicach

3,2,1… już za chwilę wakacje! Nie wszyscy mogą z nich w pełni korzystać, ale każdy może je przywitać.

Miejski Zarząd Usług Komunalnych zaprasza na oficjalne “Powitanie wakacji w OW Czechowice”, które odbędzie się w niedzielę, 1 lipca w godz. 12:00 – 15:00. Lato kojarzy się głównie z piękną pogodą, pysznymi lodami i rodzinna atmosfera – tak też zapowiada się ta impreza.

Wakacje to przede wszystkim dobra zabawa i odpoczynek. Nie możemy jednak zapominać o bezpieczeństwie – szczególnie nad wodą. W ramach powitania wakacji odbędą się gry i zabawy z animatorami, będą dmuchańce i malowanie buziek a także pokazy sportowe. Każdy chętny będzie mógł skorzystać z porad wykwalifikowanych trenerów fitness, judo, szermierki czy też spróbować swoich sił w warsztatach na mini skateparku. Dla aktywnych uczestników przewidziano wspaniałe upominki. W temacie bezpiecznych wakacji wypowiedzą się Strażacy z OSP Brzezinka oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gliwicach. Prawdziwie letnia atmosfera na początek lata.

W trakcie imprezy w Czechowicach obecne będzie także Schronisko dla zwierząt w Gliwicach wraz ze swoimi podopiecznymi. To idealna okazja aby bliżej poznać zwierzaki jak również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy w kąciku adopcyjnym.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Aktos
Aktos
4 lat temu

Wstęp płatny jak co roku złodzieje kroja kasę za wejście każdego lata za przejście przez bramę i zmuszają do opłaty jak idziesz na konie do restauracji blac zabaw czy park linowy czy posiedzieć na ławce. To characz i decydentom tego pomyslu życzę raka zdychajcie smiecie i pasożyty za grabienie ludzi .ja się tam nie kapie ale opłata za wstęp nie powinna być.

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI