r e k l a m a
spot_imgspot_img

Prezydent Frankiewicz rozdaje kwiatki gliwiczankom (TV)

W dniu kobiet Zygmunt Frankiewicz wziął kwiatki w dłoń i rozdał je mieszkankom Gliwic.

Gliwiczanki były miło zaskoczone, bo przecież nie jest to zwykły kwiatek, ale kwiatek prezydencki 🙂 Prezydent Frankiewicz rano otworzył Inżynierskie Targi Pracy, a tuż po części oficjalnej zaczął składać życzenia i wręczać piękne kwiaty.

[flashvideo file=”https://infogliwice.pl/filmy/2012_03/20120308_kwiatki_prezydent.flv” /]
 

Nie tylko prezydent wręcza kwiaty

Z okazji dnia kobiet działacze FMS będą rozdawać mieszkankom miasta tulipany wraz z ulotkami informującymi o problemie przemocy wobec kobiet. – Rozdając kobietom kwiaty chcemy im sprawić odrobinę przyjemności, ale naszym celem jest też zwrócenie uwagi na poważne problemy społeczne, dlatego rozdawać będziemy również ulotki. Będą one informować o skali zjawiska przemocy domowej, a także o problemie przemocy instytucjonalnej, której przejawem jest np. propozycja podwyższenia wieku emerytalnego. Przypomnimy również o prawach, które przysługują kobietom w miejscu pracy – mówią organizatorzy.

Akcja stanowi pierwszy etap przygotowania do rozpoczęcia zbierania podpisów pod Europejską Inicjatywą Obywatelską w sprawie przyjęcia przez UE dyrektywy przeciwko przemocy wobec kobiet. Akcja rozpocznie się 1 kwietnia b.r.

Tulipany i ulotki będą rozdawane przez działaczy i sympatyków FMS 8 marca od godz. 15.30 w Gliwicach, przy ul. Zwycięstwa (skrzyżowanie z Aleją Przyjaźni).

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Stefan
Stefan
12 lat temu

Skąd my to znamy.

pani
pani
12 lat temu

bardzo ładnie z pana strony panie prezydencie 😉

Anonimowo
12 lat temu

przyznam że mnie prezydent zaskoczył…. ale dobrze pomyślał

kwiaciarka
kwiaciarka
12 lat temu

ładne goździki

mmmagda
mmmagda
12 lat temu

Jestem na filmie, dostałam kwiatka i bardzo dziękuję 😀

Smerfiątko
Smerfiątko
12 lat temu

A ja nie załapałam na kwiatka 😉
Ale co tam… 😀

ANNA
ANNA
12 lat temu

a wczoraj w galerii „Atrium” w Technoparku w Gliwicach, na wernisażu wystawy „Mwxico” – Katarzyny Gawrych-Olender, Pan prof. Jan Kosmol, też wręczał goździki, każdej Pani. Pieknie.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI