spot_img

Prezydent Gliwic ujawnia, co działo się w PZO za poprzedniej władzy

Bizancjum” czy siedziba miejskiej spółki zajmującej się odpadami? Prezydent Katarzyna Kuczyńska-Budka ujawnia co działo się w PZO za poprzedniej władzy w Gliwicach oraz za poprzedniego zarządu.

– Budowa siedziby miała kosztować 8 mln zł, a kosztowała 14 milionów!
– Oczyszczalnia za prawie 3 miliony, która zepsuła się niemal natychmiast?
– Lampy droższe o 200 tysięcy?
– Konsole do gier?
– Sztućce i naczynia za 15 tysięcy?
– Obrazy za 30 tysięcy?
– Kafelki w łazience droższe o 60 tysięcy?

Posłuchajcie wypowiedzi prezydent Gliwic na temat tego, co działo się w Przedsiębiorstwie Zagospodarowania Odpadów za poprzedniej władzy i poprzedniego zarządu. Wówczas miastem rządził Adam Neumann, a PZO Magdalena Budny.

Zobacz galerię zdjęć jak wyglądała siedziba miejskiej spółki zajmującej się odpadami

IMG

IMG

IMG

IMG

IMG

IMG

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI