Prezydent Neumann szuka kolejnych „specjalistów od informacji”

Fatalny PR prezydenta Adama Neumanna widocznie zaczął mu przeszkadzać. Po zatrudnieniu w urzędzie Małgorzaty Hatalskiej, która była mocno zaangażowana w jego kampanię wyborczą, prezydent postanowił wzmocnić swoje biuro kolejnymi pracownikami. Tym razem mają to być specjaliści od informacji.

Urząd miejski w Gliwicach, ul. Zwycięstwa 21, zatrudni pracowników na stanowiska urzędnicze w biurze prezydenta miasta w pełnym wymiarze czasu pracy. Do głównych obowiązków pracowników będzie należało:
– Przygotowywanie materiałów dziennikarskich, w tym materiałów graficznych
– Redagowanie tekstów informacyjnych
– Realizacja zadań dotyczących polityki informacyjnej miasta
– Planowanie kampanii informacyjnych.

Nie jest tajemnicą, że dział PR Neumanna kuleje.

Fatalna komunikacja z mieszkańcami powoduje, że w internecie mnóstwo jest komentarzy „Gdzie jest Neumann?”, „Dlaczego prezydent nic nie robi?”, „Neumann tylko podnosi ceny”. Najwidoczniej Małgorzata Hatalska, która pomagała Neumannowi w słabo ocenianej kampanii wyborczej nie jest w stanie podołać zadaniu ocieplenia wizerunku prezydenta. Potrzebni są kolejni pracownicy, mimo że w urzędzie pracuje już wiele osób zajmujących się tworzeniem tekstów informacyjnych – chociażby na potrzeby wydawanej za miejskie pieniądze gazety Miejski Serwis Informacyjny.

O naborze prowadzonym online, który ostatecznie wygrała Hatalska pisaliśmy tutaj. Przypomnijmy, że Małgorzata Hatalska to była pracownica Miejskiej Biblioteki Publicznej. Była mocno zaangażowana w pomoc w kampanii wyborczej Neumanna. Po wygranych wyborach Hatalska była czasowo zatrudniona w urzędzie “na zastępstwo”. Nieformalnie to ona kierowała pracami Referatu Komunikacji Społecznej. Urząd ogłosił jednak nabór na to stanowisko. Hatalska nabór wygrała…

Wymagania niezbędne w aktualnym naborze to m.in.:
– Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: filologia polska, dziennikarstwo, socjologia, politologia, komunikacja społeczna (udokumentowane kserokopią dyplomu).
– Co najmniej rok stażu pracy (udokumentowane aktualnym zaświadczeniem o zatrudnieniu, kserokopiami świadectw pracy, kserokopią zaświadczenia z Powiatowego Urzędu Pracy o odbyciu stażu).

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
krzysztof
krzysztof
3 lat temu

neumann ty się zastanów czy ty i twoje sługusy , są potrzebni miastu

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI