r e k l a m a


Protest mieszkańców Gliwic już dzisiaj. Żądamy kontraktu NFZ na leczenie zawałów

Gliwiczanie nie chcą umierać! Dlatego w sobotę o godz. 10.00 spotykają się na gliwickim Rynku, by zaprotestować.

W Gliwicach mamy nowoczesny oddział kardiologiczny, specjalistyczną pracownię hemodynamiki oraz znakomitą kadrę lekarzy, ale nie mamy kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Dlaczego mimo że płacimy wysokie składki i podatki, to NFZ traktuje nas jako obywateli drugiej kategorii? Dlaczego Gliwice to jedyne tak duże miasto bez kontraktu NFZ na oddział kardiologii inwazyjnej? Dlaczego mamy czekać na pomoc 45 minut dłużej? Dlaczego mieszkańcy innych miast mogą być leczeni u siebie, a my nie? Przecież mamy nowoczesny oddział kardiologiczny w Szpitalu Miejskim nr 4. Mamy nowoczesną pracownię, w której lekarze specjaliści ratują nas po zawale. Dlaczego NFZ nie chce za nasze leczenie płacić? Dlaczego musimy wychodzić na ulicę, by walczyć o swoje?

Dlaczego NFZ nie płaci za ponad 1800 zabiegów, które ratowały ludzkie życie? Zobowiązania wobec Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach sięgają 9 MILIONÓW ZŁOTYCH!

Gliwiczanie i mieszkańcy powiatu gliwickiego wyjdą na gliwicki Rynek w sobotę o godz. 10.00. Zaprotestujemy przeciwko polityce NFZ. Domagamy się kontraktu na leczenie zawałów w Gliwicach. Nie chcemy umierać w karetce, gdy będą nas wieźli do innych miast. Nie chcemy umierać, bo pomoc przyjdzie za późno.

Walczymy o kontrakt NFZ na leczenie zawałów w Gliwicach. Ta straszna choroba może dopaść każdego z nas. Wówczas liczy się czas. Chcemy być leczeni w Gliwicach!

Protest jest społeczny i nie stoi za nim żadna partia polityczna. DOŁĄCZ DO NAS!

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI