r e k l a m a


Przebił opony w zaparkowanym samochodzie. Rozpoznajesz go?

Wydział Kryminalny I Komisariatu Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze RSD-107/21 w sprawie dokonanego przez nieznanego sprawcę, w dniu 23 stycznia 2021 r., w przedziale czasowym 10:10-11:50, na parkingu sklepu przy ul. Marzanki 21 w Gliwicach, zniszczenia mienia.

Mężczyzna ze zdjęć poprzez przebicie ostrym narzędziem czterech opon w pojeździe marki renault master spowodował straty w wysokości 2168,00 zł.

Po otrzymaniu zawiadomienia wszczęto postępowanie, niestety, analiza dostarczonych zdjęć nie pozwoliła na ustalenie tożsamości mężczyzny. Być może jednak ktoś z internautów rozpoznaje lub podejrzewa, kim jest ten człowiek.

Wszyscy posiadający taką wiedzę proszeni są o kontakt z I komisariatem przy ulicy Kościelnej 2, tel. 47 8590100, bezpośrednio z prowadzącą postępowanie sierż. szt. Małgorzatę Ścisłowicz, tel. 47 8590132, e-mail [email protected]

– Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nie będą dopytywane czy w żaden sposób niepokojone. Każda informacja zostanie zweryfikowana – zapewnia policja.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
arek
arek
3 lat temu

pisowskie ryło

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI