Przedświąteczne atrakcje w Parku Handlowym Arena!

Wreszcie nadeszły dłuższe dni i powiało wiosną! Choć pogoda nadal płata nam figle,
z niecierpliwością czekamy na najbardziej wiosenne święta w roku – Wielkanoc.


By wiosna szybciej zapukała do naszych drzwi, w przedświąteczny weekend Park Handlowy Arena przygotował wiele atrakcji zakupowych oraz prawdziwie wielkanocne upominki!

Przedświąteczny weekend to dla wszystkich czas wzmożonych zakupów oraz przygotowań do Świąt. Przypominamy, że niedziela 10 kwietnia jest niedzielą handlową i wszystkie nasze sklepy oraz punkty usługowe otwarte będą w godz. 10.00-20.00, a hipermarket Carrefour od 08.00 do 20.00. Na klientów odwiedzających Arenę, czeka wiele promocji oraz atrakcyjnych okazji. Ale to nie wszystko!

W sobotę i w niedzielę 9 i 10 kwietnia zakupowiczów będziemy obdarowywać… wielkanocnym zajączkiem w postaci uroczego kubka ze świątecznym motywem.

Hazok czyli wielkanocny zajączek to jeden z najbardziej śląskich zwyczajów wpisanych w święta. Zatem niech tradycji stanie się zadość! Każdy kto w sobotę lub niedzielę (9 i 10 kwietnia) w godz. 11.00 – 18.00 zrobi u nas zakupy za minimum 100 złotych – otrzyma hazoka od Areny, czyli świąteczny kubek z motywem właśnie śląskiego zajączka lub wzoru naszej pisanki zwanej kroszonkom. Mamy nadzieję, że świąteczna kawa z tradycyjnym motywem będzie smakowała wybornie!

Szczegóły promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie: www.arena-gliwice.pl
Park Handlowy Arena życzy Państwu spokojnych Świąt i prawdziwej wiosny wokół.
BAEDD B FEAC
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI