spot_img

Przejazd przez plac Piastów ma odbywać się sprawniej

Nowe programy sygnalizacji świetlnej to poprawa warunków ruchu i sprawniejszy przejazd w rejonie ulic: Bohaterów Getta Warszawskiego, Jagiellońskiej i placu Piastów.

Ich wdrożenie zmierza przede wszystkim do zwiększenia poziomu bezpieczeństwa i sprawniejszego przejazdu samochodów.
Programy będą pomocne w dostosowywaniu do zmiennego natężenia ruchu, pomogą zwłaszcza w regulacji przejazdu na odcinku ul.Częstochowska – ul.Dworcowa.
Wprowadzono także zmiany w organizacji ruchu m.in. na ul. Piwnej, gdzie na wysokości Placu Piastów, kierowcy jadący w kierunku Drogowej Trasy Średnicowej ustawiają się na dwóch pasach ruchu: środkowym i lewym skrajnym, a nie jak dotąd tylko na środkowym.

Na ul. Jagiellońskiej, na odcinku od ul. Częstochowskiej do ul. Bohaterów Getta Warszawskiego, gdzie manewr skrętu w lewo, do ul. Dworcowej odbywał się dwoma pasami ruchu, poprowadzony jest tylko jednym pasem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Chcąc skręcić z Jagiellońskiej w Dworcową po zapaleniu się zielonego na wysokości Sudola zatrzymujemy się na czerwonym 15 metrów dalej przed skrętem w lewo a później ponownie 100 metrów dalej przed wyjazdem z DTŚ :/

  2. Jak ma nową zaprogramowaną sygnalizację świetlną???? przecież to miał być inteligentny system sygnalizacji świetlnej, który sam się uczy i reguluję przepływ samochodów automatycznie w zależności od natężenia ruchu. Czyli co kolejny raz ściema!!!!!!!!????????

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI