r e k l a m a


Przeszkody na drodze jeszcze postoją. Zapadła się studzienka

Kilka dni temu nasz Czytelnik poinformował nas o utrudnieniach w ruchu, które powoduje wykop w ulicy oraz ustawione słupki.

Kierowcy poruszający się ulicą Opolską muszą liczyć się w utrudnieniami, ponieważ przed skrzyżowaniem z ul. Witkiewicza ustawione są pachołki. Jak się okazuje – szybko nie znikną.

Zapytaliśmy urzędników o termin zakończenia prac. Otrzymaliśmy następującą odpowiedź: „Wydział Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych w sprawie uszkodzenia jezdni na skrzyżowaniu ul. Opolskiej i ul. Witkiewicza informuje, że w miejscu przedmiotowego uszkodzenia drogi zlecona została teleinspekcja kanalizacji deszczowej i sanitarnej (PWiK) na podstawie której zdiagnozowano możliwą przyczynę powstania zapadliska. Jednak z uwagi na liczne uszkodzenia w asfalcie wychodzące poza zakres studni i kanału deszczowego Zarząd Dróg Miejskich zobowiązał Wydział Przedsięwzięć Gospodarczych i Usług Komunalnych wraz z Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji do wspólnej naprawy skrzyżowania. W związku z powyższym zaplanowano spotkanie w terenie przy udziale przedstawicieli PWiK oraz tutejszego wydziału celem ustalenia zakresu i podziału prac. Ponadto wymagany będzie projekt tymczasowej organizacji ruchu zatwierdzony przez ZDM”.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Czyli za kilka lat może będzie przetarg na wyłonienie wykonawcy potem kolejnych parę lat na remont A jak już zrobią to po miesiącu się okarze że się znów zapada że względu na niedojebanie urzędnicze i wszystko od początku.

sam
sam
5 lat temu

Z pewnością w swojej motoryzacyjnej historii wielu z was musiało coś u siebie pospawać czy zderzak czy inny element wykonany z plastiku. Fachowcy biorą za to duże pieniądze dlatego a sprawa nie jest taka ciężka dlatego warto zając się tym na własna rękę. Tutaj https://www.youtube.com/user/ataszek można znaleźć wiele profesjonalnych materiałów na temat spawania i klejenia tworzyw sztucznych, regeneracji reflektorów i wielu innych umiejętności przydatnych w naprawach motoryzacyjnych.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI