spot_img

Przeszukali mieszkanie i znaleźli sporo narkotyków

Prokurator rejonowy podjął decyzję o objęciu poręczeniem majątkowym 29-letniego mieszkańca os. Kopernika.

Mężczyzna podejrzewany jest o posiadanie „twardych” narkotyków. 11 czerwca detektywi z wydziału narkotykowego przeszukali mieszkanie gliwiczanina. Znaleźli 74 gramy amfetaminy. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii zawiera przepisy, zgodnie z którymi ten, kto posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli osoba posiada przy sobie znaczne ilości takich środków, kara pozbawienia wolności wyniesie od 6 miesięcy do 8 lat.

W przypadku sprawy mniejszej wagi sąd może orzec grzywnę, karę ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do roku.

(KMP Gliwice)

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. no widac ze kolo oszukuje. bo jesli na stole lezy 9 woreczkow 10 gr,a po zwazeniu jest tylko 72 to znaczy ze kolo bierze te 28gr dla siebie. Wytepic dilerow i narkomanow!!!!!

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI