r e k l a m a
spot_imgspot_img

Przygotowania do sezonu idą pełną parą

Kolejny zajęcia i kolejne nowe zawodniczki pojawiają się na treningu sekcji GTW Team.

Stowarzyszenie obrało sobie za cel powrót gliwickiej piłki na arenę ogólnopolską. Przez dłuższy okres dziewczyny zainteresowane piłką nożną, nie miały gdzie trenować. Musiały reprezentować okoliczne miasta lub miasteczka. Jest szansa, aby wszystkie zawodniczki wróciły do rodzinnego miasta i tutaj walczyły o powrót „Gliwic” na ligowe boiska.

Tym razem odbyły się zajęcia motoryczne metodą Polish Soccer Skills, w przyszłym tygodniu zawodniczki odbędą pierwszy trening mentalny (z psychologiem sportu), a następnie dalsze intensywne przygotowanie do sezonu 2014/2015 w III lidze piłki nożnej kobiet – mówi Wojciech Kaczmarski II trener z zarazem koordynator grup młodzieżowych GTW.

GTW Team w przyszłym sezonie (wrzesień 2014) chce wystawić drużynę do III ligi oraz do ligi futsalu. – Nasi stali partnerzy, wykazali już chęć wsparcia i pomocy w osiągnięciu tego celu, za co im dziękujemy – dodaje Dariusz Opoka, trener i prezes GTW.

Każda zawodniczka może do nas dołączyć w każdy wtorek o 19:00 na gliwickim ORLIKU. Więcej informacji na www.gtwgliwice.pl

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI