spot_img

Przyszłe mamy wybierają Gliwice

Gdzie najlepiej rodzić na Śląsku? Na przykład w Gliwicach! Gliwicka placówka znalazła się w gronie 12 najlepszych szpitali położniczych w województwie.

Przyszłe mamy mają tu zagwarantowaną profesjonalną opiekę, nowoczesny sprzęt, intymne sale porodowe, wsparcie doradcy laktacyjnego i psychologa.

Miasto dziękuje mamom za ten wybór, przekazując maluchom specjalną, gliwicką wyprawkę. Otrzymało ją już ponad 1390 dzieci.

Nasz gliwicki Oddział Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży Szpitala Wielospecjalistycznego zapewnia opiekę specjalistycznej kadry oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i monitorujący. Można zdecydować się na poród rodzinny lub w wodzie, z wykorzystaniem bezpłatnych, nowoczesnych form znieczulenia. Jeżeli dodamy do tego komfortowe i przytulne sale dla pacjentek z internetem, możliwość pobytu w pokoju jednoosobowym, to po prostu w Gliwicach aż chce się rodzić!

W zestawie, który trafia do każdego urodzonego w Gliwicach maluszka, znajduje się miękki, dwustronny kocyk z kolorowej bawełny i pluszu minky, elastyczny komin, który może chronić główkę lub szyję malucha, termoopakowanie na butelkę, pieluchy jednorazowe i grzechotka.

Warto dodać, że od marca ubiegłego roku gliwicki szpital ma akredytację przyznawaną przez ministra zdrowia, tym samym dołączył do elitarnego grona 220 szpitali w Polsce, którym udało się spełnić ministerialne wymogi.

W gronie 12 najlepszych szpitali położniczych (wg Dziennika Zachodniego) oprócz gliwickiej placówki znalazły się m.in. szpitale z Bytomia, Mysłowic, Zabrza i 3 z Katowic.

MSI

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

  1. Rodziłam w Gliwicach i bardzo polecam. Cudowna opieka przed i po porodzie. Świetne położne w trakcie. Lekarze którzy cały czas interesują się kobietami przed, w trakcie i po porodzie ❤️

  2. Profesjonalne podejście do mamy w ciąży, panie były odpowiedzialne, profesjonalne i pomocne.
    Opieka nad noworodkiem na najwyższym poziomie- możesz mu towarzyszyć w każdej sekundzie życia nawet podczas szczepień czy pobieraniu krwi
    Polecam.
    Cudowny ordynator i siostra oddziałowa- nieoceniona pomoc przy porodzie ❤️

  3. Pamiętam jak przez mgłę, że najpierw zachłysnęłam się wodami płodowymi, a następnie złamano mi obojczyk. No, nie powiem, że polecam, niesmak pozostał.

  4. Rodziła. Bliźniaki 2.5 roku temu szczerze już bym tam nie poszła miałam komplikacje więc tylko dlatego niby z ich usług korzystałam ale już nigdy więcej zero współczucia dla matki A o dzieci martw się sama i tyle z pomocy

  5. 2 razy rodzilam w Gliwicach ,nic sie nie wydarzyło żadnych powikłań,super wyposażony szpital w sprzęt 🙂 położne jak w każdym szpitalu, jedne bardziej uśmiechnięte drugie mniej ale zawsze służyły pomocą,jestem zadowolona z opieki okoloporodowej ,gdybym miala rodzic 3 raz wybralabym Gliwicka porodowkę,Jedyne do czego moge sie przyczepić to do jedzenia ,no ale w zadym szpitalu nie dali jeszcze nie rozrzedzonej zupy i zdębiałych ziemniaków

  6. Rodzilam w Gliwicach 3 razy. Pierwszy raz wspominam bardzo zle..:( Uslyszałam wtedy od polożnej że nie jestem gotowa do rodzenia dzieci ( chodzilo o moj wiek- 20lat )). Mialam straszne obawy przed drugim porodem, który był 6 lat temu i mimo komplikacji i wywolywaniu porodu wspominam go dobrze. Byla przy mnie mloda położna, która byla fantastyczna 🙂 a 3 poród 2 lata temu ze wskazan byl zakonczony CC i wapominam go bardzo dobrze. Przy cesarce był mój ginekolog 🙂 Dodam tylko, ze 2 ostatnie porody chodzilam do ginekologa prywatnie i moj lekarz pracuje w tym szpitalu – moze to mialo znaczenie 🙂

  7. Absolutnie nie Gliwice !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie rodziłam chwała Bogu ale niestety czyszczenie po poronieniach 2 ZNIECZULICA ZNIECZULICA ZNIECZULICA !!!!!!!!!!!!! Knurów POLECAM !!!!!!!!!!!!

  8. Gliwice mają mocne i słabe strony. Rodziłam tam 3 lata temu i chwaliłam bardzo dobre jedzenie. Opieka bez szaleństw – taka neutralna. Dla mnie minusem była samodzielna opieka nad dzieckiem od pierwszej chwili po cc. Trochę trudno obolałej mamie od razu działać tak sprawnie przy maluszku. Po porodzie nie było żadnych badań, a wypis dostałam po „poklepaniu brzucha”.. i w sumie dobrze, bo w domu przynajmniej mąż mógł mi pomóc i nie byłam z dzieckiem sama. Gdybym została tam choćby dzień dłużej wpadłabym w depresje

    • Hmm, nie ukrywam że dziwi mnie Twoja opinia bo rodzilam tam w podobnym czasie rownie z przez cc (pierwsze XI 2015 drugie I 2017 ) i personel zawsze pytał czy chce dziecko czy dam radę czy potrzebuje pomocy, ba nawet na noc panie zabierały dzieci żeby mama mogła spokojnie dojść do siebie

  9. Dwukrotnie Gliwice. Polecam. Oczywiście warto skorzystać z prywatnej położnej! Rodziłam w kwietniu i nie mogę powiedzieć złego słowa. Jednak teraz jest tam remont i „lekka” dezorganizacja.

  10. 3 razy rodziłam w Gliwicach , nie mogę złego słowa powiedzieć , pomoc przy porodzie i bardzo profesjonalne podejście , pomoc przy opiece nad noworodkiem również . Jestem bardzo zadowolona . Jeśli zdaże dojechać to 4 dzieciątko też rodzić chcę właśnie w Gliwicach nie wyobrażam sobie gdzie indziej ,chodź mieszkam teraz w całkiem innym mieście 🙂 ❤ Chyba przed samym porodem zadomowię się u rodziców i będziemy czekać

  11. Osobiście polecam Gliwice Leżałam na patologii ciąży ponad miesiąc i później ponad tydzień z dzieckiem na patologii noworodka. Jeżeli chodzi o oddziały położnicze bardzo fajni lekarze i położne, pomocni, zainteresowani pacjentką. Mnie udało się trafić na super położną przy porodzie więc przebiegł on bez problemów i konsekwencji zarówno dla mnie jak i dla dziecka Odział patologii noworodka – położne super, cały czas rozmawiają z dzieckiem, nie traktują go jak rzecz (a to się często zdarza), są chętne do pomocy i odpowiedzi na każde pytanie. Wiadomo że jak każdy szpital ma swoje plusy i minusy ale ogólnie jestem zadowolona.

  12. Również polecam . Opieka położnej przy porodzie naprawdę super, pomoc przy dziecku, tłumaczenie, doradca laktacyjny, fizjoterapeuta. Byłam zadowolona

  13. 2 córki z CC opieka świetna! Z pierwszą córką 3 tygodnie na patologii ciąży, z 2 trzy tygodnie na patologii noworodka. Naprawdę miałam okazję dużo zobaczyć. Pani ORDYNATOR Sadownik jest najlepszym lekarzem na świecie 🙂

  14. Polecam!! Rodziłam tam dwa razy. Córke 3 lata temu z którą soędziłam miesiąc na patologii noworodka i syna pol roku temu z którym rak samo na patologii noworodka byłam 10 dni. Wiadomo w każdym szpitalu znajdą się jakies „wyjątki” ale opieka na prawdę pod każdym względem super.

WASZYM ZDANIEM

Napisz komentarz
Wpisz swoje imię

reklamaspot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI