spot_imgspot_img


PureVision 2 soczewki na dzień i noc dla pragnących wygody

Szkła kontaktowe to jedna z wygodniejszych form korekty wzroku zwłaszcza dla ludzi aktywnych lub pracujących fizycznie. W przypadku soczewek PureVision na dzień i noc za niewielką cenę można dać sobie ogromny komfort funkcjonowania.

Charakterystyka soczewek miesięcznych PureVision 2

Materiały najwyższej jakości to podstawa, o której musi pamiętać każdy producent. Tak jest również w przypadku firmy Bausch & Lomb, która stworzyła popularne PureVision 2 soczewki na dzień i noc dopasowane do potrzeb wielu Klientów. Szczególnie docenią je użytkownicy urządzeń elektrycznych, którzy dużą część dnia spędzają przed monitorem, czy też kierowcy.

Soczewki tego rodzaju wykonane są przy pomocy techniki wysokiej rozdzielczości (High Definition), aby widzenie w soczewkach było nieskazitelne nawet w trudnych warunkach, bez dobrego oświetlenia. Użytkownik nie naraża się na refleksy, odbicia ani efekt tęczowej poświaty wokół źródeł światła.

Silikonowo-hydrożelowa konstrukcja AerGel soczewek PureVision pozwala zachować ich minimalną grubość, a dzięki temu są niemal niewyczuwalne na oku. Dodatkowym atutem są zaokrąglone brzegi soczewek. Soczewki na dzień i noc mają wysoki współczynnik przepuszczalności tlenu, przez co utrzymują odpowiednią wilgotność oczu i zapobiegają ich przekrwieniu.

U kogo soczewki PureVision 2 sprawdzą się najlepiej?

Głównym przeznaczeniem soczewek PureVision 2 na dzień i noc jest użytkowanie ich przez osoby zabiegane, które mają problemy z codziennym ściąganiem i zakładaniem szkieł kontaktowych. Ich specyficzna powierzchnia chroni przed gromadzeniem się nalotu, a rzadsze zakładanie i ściąganie minimalizuje ryzyko zabrudzenia oka bakteriami lub wirusami.

Soczewki PureVision 2 są niezwykle wygodne przy uprawianiu sportu lub pracy, a prócz tego można je nosić w trybie ciągłym nawet przez 30 dni i nocy. Czyni je to doskonałym wyborem dla użytkowników, którzy mieli problem ze zwykłymi soczewkami dziennymi lub chcą oszczędzić.

Pielęgnacja i pakowanie soczewek PureVision 2

Standardowe opakowania soczewek PureVision soczewki na dzień i noc zawierają 6 sztuk o jednakowej mocy sferycznej. W razie potrzeby można także wybrać opakowania, gdzie są 3 sztuki.

Pomimo że soczewki tego typu nosi się ciągle, to nadal wymagają one umycia w specjalnie do tego przeznaczonym płynie pielęgnacyjnym. Najlepiej zaopatrzyć się w płyn już podczas zakupu soczewek, aby jego jakość była równie dobra.

Podsumowanie

Soczewki PureVision 2 na noc i dzień mają liczne zalety, które można podsumować w kilku punktach:

  • Imitacja naturalnej powłoki – dzięki dużej przepuszczalności tlenu oraz optymalnemu nawilżeniu.
  • Jakość widzenia – optyka wysokiej rozdzielczości umożliwia nienaganny widok.
  • Wygoda – można zapomnieć o ciągłym zakładaniu i ściąganiu soczewek oraz przekrwionych oczach.

Warto pamiętać o tym, że przed jakimkolwiek wyborem soczewek należy skonsultować się ze swoim okulistą, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do długotrwałego noszenia soczewek miesięcznych.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI