r e k l a m a

spot_imgspot_img

PWiK jednym z najlepszych w kraju. Za co ta nagroda?

Gliwickie wodociągi zajęły czwarte miejsce w kraju.

Według zestawienia PWiK zajęło też II miejsce na Śląsku, po PWIK Okręgu Częstochowskiego. Ranking najlepszych przedsiębiorstw wodociągowych, przeprowadzony został przez Strefę Gospodarki – dodatek do Dziennika Gazety Prawnej. To kolejna w tym roku nagroda dla tego gliwickiego przedsiębiorstwa.

Ranking miał na celu pokazanie liderów branży wod-kan, wyróżnienie najlepszych w niej przedsiębiorstw, ale przede wszystkim pokazanie podstawowych informacji związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną w naszym kraju.

Za co ta nagroda?

O finalnej klasyfikacji zadecydowało wiele aspektów, takich jak analiza zaawansowania technologicznego, kondycja finansowa przedsiębiorstwa, wdrażanie polityki jakości, jak również zaangażowanie przedsiębiorstw w życie społeczności lokalnej i sprawy ekologii.

Pod uwagę w rankingu brane były wszystkie firmy wodociągowe, natomiast finalnej ocenie poddanych zostało około 100 przedsiębiorstw.

Przypomnijmy, że w ręce prezesa PWiK trafił na początku roku Gliwicki Lew, czyli nagroda przyznawana przez prezydenta Gliwic, Zygmunta Frankiewicza. Henryk Błażusiak został doceniony m.in. za modernizację gospodarki wodno-ściekowej w naszym mieście.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wodopijca
wodopijca
12 lat temu

dziwne bo kamień w wodzie jest taki sam jak w katowicach i rudzie sląskiej…. ja już znam takie rankingi

Stefan
Stefan
12 lat temu

A willa kupiona przez PWiK za grube miliony niszczeje.Gdzie tu gospodarność?

Anonimowo
12 lat temu

najlepsze na śląsku? No popatrz popatrz kto by pomyślał że nawet kanalarzy oceniają

ja
ja
12 lat temu
andrzej
andrzej
12 lat temu

PWIK jest bardzo dobre i nie dziwię się że dostali taką nagrodę

haker
haker
12 lat temu

Najlepszy stadion, najwięcej basenów, najlepszy system informatyczny w UM … można jeszcze tak długo wymieniać. Miasto jest bardzo dobrze rządzone i to widać.

zoja
zoja
12 lat temu

są dobrzy i bardzo wiele zrobili w ostatnich latach. gratuluję nagrody

anty-koleś
anty-koleś
12 lat temu

Jakbym szukał tam pracy jako inżynier z wyróżnieniem, to i tak bym się nie dostał bo nikogo nie znam … to są tego typu firemki.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI