Radosław Murawski podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z Piastem

Radosław Murawski podpisał nowy długoterminowy kontrakt z Piastem Gliwice. Kapitan Niebiesko-Czerwonych związał się z Okrzei do 30 czerwca 2021 roku.

Piast jest jedynym klubem w karierze 23-letniego pomocnika. Od 2000 roku reprezentował barwy drużyn młodzieżowych, a 18 kwietnia 2012 roku zadebiutował w barwach pierwszego zespołu Niebiesko-Czerwonych. Rozegrał wówczas 45 minut w spotkaniu 1. ligi z Olimpią Elbląg.

Po swoim debiucie stawał się coraz ważniejszą postacią drużyny, a w 2014 roku przejął opaskę kapitańską i stał się najmłodszym kapitanem na boiskach Ekstraklasy.

– Negocjacje przebiegły bardzo sprawnie, a ostatnia wygrana tylko ułatwiła złożenie podpisu. Decyzja nie była dla mnie trudna, bo od zawsze jestem związany z Gliwicami, a Piast to moja miłość. Niebiesko-Czerwone barwy zawsze będą w moim sercu – powiedział Radosław Murawski tuż po podpisaniu kontraktu.

Przez ponad pięć lat występów przy Okrzei 20 rozegrał łącznie – we wszystkich rozgrywkach – 128 spotkań, w których strzelił cztery bramki oraz zanotował jedną asystę. W obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy wystąpił w 29 meczach. Zdobył w nich dwa gole.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI