r e k l a m a


Rajd miejski już za nami. Świetna zabawa dla wszystkich (wideo)

Zła pogoda nie przeszkodziła w doskonałej zabawie. W niedzielę odbyła się rodzinna część rajdu miejskiego 360 stopni, który od wielu lat organizowany jest w Gliwicach.

Kilkadziesiąt rodzin wzięło udział w rajdzie. Mimo niesprzyjającej pogody wszyscy bawili się świetnie. Nic dziwnego, bo atrakcji było mnóstwo. Można było przejść po linach w parku Chrobrego, spróbować swoich sił z starciu z szermierzami Piasta, poczuć się jak strażak czy jak student Politechniki Śląskiej. Nie zabrakło także atrakcji tanecznych. Rodziny walcząc o punkty wykonywały kolejne ciekawe zadania.

Dzień wcześniej odbyła się główna część rajdu miejskiego. Uczestnicy pokonali 80 km na rowerach, pieszo, na rolkach i kajakiem. Zaliczyli zadania sprawnościowe i rozwiązali łamigłówki. Wieczorem były koncerty przy Arenie Gliwice. Wystąpiły takie gwiazdy jak Sarsa oraz Zakopower.

Zobacz wideo w GliwiceTV

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rysiek
Rysiek
5 lat temu

Teraz wszystko jasne. Dziwiliśmy się co to za elita tak zgodnie z przepisami biega w poprzek skrzyżowań, lub jeździ po chodnikach pomiędzy normalnymi ludźmi. Czy ich nie obowiązują przepisy w czasie tych igrzysk??

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI