r e k l a m a


Rajd Miejski w Gliwicach coraz bliżej

Czas zacząć przygotowania do tegorocznej, ósmej edycji Rajdu Miejskiego 360˚. Rozpoczynamy wielkie odliczanie do zmagań, które odbędą się w drugi weekend maja.

Tak, jak w ubiegłym roku sobota będzie należała do dwuosobowych drużyn, które zmierzą się ze sobą w czterech kategoriach. Przed zawodnikami nie lada wyzwanie – będą musieli w ciągu jednego dnia pokonać trasę mierzącą ok. 80 km, kierując się mapami, na których zaznaczono punkty kontrolne. Mapę z trasą rajdu otrzymają dopiero kilka minut przed startem, a niektóre odcinki pokonają pieszo, inne na rowerze, rolkach czy w kajaku.

W ramach rywalizacji zaplanowano wiele zadań specjalnych, m.in. zadania zręcznościowe, wspinaczka, sprawdzian z wiedzy o Gliwicach, zagadki logiczne i wiele innych. Zaliczenie wszystkich punktów kontrolnych i zadań specjalnych nie jest obowiązkowe. Każda drużyna może wybrać wariant trasy na miarę własnych możliwości.

W drugim dniu imprezy pałeczkę przejmą rodziny, które będą się bawić na Trasie Rodzinnej. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zebranie dwu do pięcioosobowych zespołów, w skład których wejdzie przynajmniej jedno dziecko do 14 roku życia i jedna osoba pełnoletnia. Do pokonania będzie dziesięciokilometrowa trasa z umieszczonymi na niej punktami kontrolnymi.

Zapisy do rajdu organizowanego przez Miasto Gliwice ruszą w połowie marca. Chęć udziału będzie wtedy można zgłosić na stronie www.team360.pl. Warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów niebawem.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Silesian
Silesian
6 lat temu

Komunia, czy rajd, Komunia, czy rajd….hmmmm…..chyba nie w tym roku.

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI