r e k l a m a
spot_imgspot_img

Remis w drugim meczu na nowym stadionie (foto)

To była powtórka meczu z ubiegłego tygodnia,niestety tym razem bez happy endu.

Piłkarze Piasta zremisowali w drugim meczu na nowym stadionie z Arką Gdynia 2:2. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Podopiecznym Marcina Brosza zabrakło szczęścia – dwa razy zaliczyli słupek.

Pierwsza bramkę już w 7 minucie strzelili goście. Piast mimo iż atakował rywala nie mógł sforsować jego obrony. Udało się dopiero w 40 minucie,kiedy to wyrównującego gola po strzale głową zdobył Wojciech Kędziora. Na początku drugiej połowy drugą żółtą kartkę w meczu dostał Piotr Kuklis i musiał opuścić boisko. Mimo iż grali w dziesiątkę piłkarze Arki zdobyli po szybkiej kontrze drugiego gola. Strzelcem bramki był ponownie Bernat. W ostatnich minutach Piast przeważał na połowie przeciwnika i miał kilka okazji strzeleckich. Jedna z nich zakończyła się bramką.

Piast Gliwice – Arka Gdynia 2:2
Na konto Piasta trafił zaledwie jeden punkt.