r e k l a m a


Remont al. Korfantego i ul. Bienka. Będą utrudnienia

1 lipca w Gliwicach rozpoczną się remonty dwóch ulic. Jeden z nich na alei Korfantego, a drugi na ulicy Horsta Bienka.

W obu przypadkach, realizacja prac będzie wymagała zamknięcia jezdni dla ruchu, z możliwością dojazdu mieszkańców do posesji.

Dodatkowo na ulicy Horsta Bienka utrudnienia nie ominą pieszych, którzy w trakcie robót poruszać się będą wyznaczonym, tymczasowym traktem. Robotami drogowymi objęty zostanie odcinek od skrzyżowania z ulicą Okrzei do krzyżówki z ulicą Jodłową.

„Tego samego dnia prace remontowe nawierzchni jezdni rozpoczną się także na alei Korfantego. Ich realizacja odbywać się będzie etapami, a w trakcie każdego z nich remontowany odcinek drogi zostanie wyłączony z ruchu. Zapewniony pozostanie dojazd do posesji. Pierwszy etap prac wystartuje od skrzyżowania z ulicą Świętokrzyską do krzyżówki z ulicą Karola Miarki. Drugi obejmie odcinek od ulicy Karola Miarki w kierunku ulicy Kościuszki. Tu prowadzona będzie doraźna, punktowa naprawa ubytków w jezdni” – informuje ZDM.

Dodatkowo, prace na alei Korfantego będą się wiązały ze zmianą w organizacji ruchu na ulicy Karola Miarki. Tymczasowo wprowadzony zostanie tam ruch w obu kierunkach. Zmieni się także sposób parkowania.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI