Remonty ulic w Gliwicach. Sprawdź utrudnienia i objazdy

W przyszłym tygodniu rozpoczną się remonty niektórych gliwickich ulic. Z jakimi utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy?

We wtorek, 10 kwietnia, rozpocznie się remont ulicy Bohaterów Getta Warszawskiego. Ulica zostanie zwężona, ale zachowany zostanie ruch dwukierunkowy. Tego dnia rozpoczną się też remonty chodników przy ulicach: Róży Luksemburg, Kunickiego oraz Libelta. Zarząd Dróg Miejskich przypomina o zwracaniu uwagi na oznakowanie tymczasowe.

Na 10 kwietnia zaplanowano też rozpoczęcie remontu nawierzchni DK 88 w rejonie wiaduktu nad ul. Edisona. W związku z pracami ruch w tej okolicy będzie się odbywał wahadłowo i będzie sterowany sygnalizacją świetlną.

W czwartek, 12 kwietnia, rozpoczną się roboty na dwóch pasach ul. Św. Huberta (w kierunku na Wrocław). Prace będą się odbywały przy częściowym zwężeniu jezdni.

Przypominamy też, że w poniedziałek, 9 kwietnia, rozpocznie się remont chodników przy ul. Wawelskiej i Kosmonautów oraz remont ul. Malinowskiego. W związku z pracami ulice zostaną zamknięte.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Powinni w przetargach wpisać czas realizacji bo rozkopują ulice nic się nie dzieje i tydzień przed końcem zaczynają coś robić tak jak było z kujawską. 2 ludzi tam chyba pracowało, mieli poślizg tylko rok. Zastanawiam się jakie były kary umowne i kto to zapłacił.

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu
Reply to  Anonimowo

W wytycznych do przetargu jest wpisany termin, natomiast pracę opisane w poście realizowane są w ramach remontów bieżących. Zleceniodawca tam również określa termin wykonania, jednakże jest on bardziej elastyczny, płynny.

spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI