Rowerowa Gra Miejska już 23 kwietnia

Start na gliwickim Rynku, meta – na terenie Giełdy Samochodowej, a po drodze walka o punkty. Już 23 kwietnia w Gliwicach rozegrana zostanie czwarta edycja Rowerowej Gry Miejskiej.

Promocja aktywności fizycznej, bezpiecznego poruszania się rowerem oraz ciekawych punktów na mapie naszego miasta – to główne założenia imprezy. W „planszę” gry zamienią się… Gliwice. W różnych punktach miasta wyznaczone zostaną tzw. bazy. Zadaniem uczestników będzie dotarcie do jak największej liczby baz i zdobycie pieczątek na karcie gry.

Wygrywa ten, kto uzbiera jak najwięcej punktów i dotrze do mety przed wyznaczoną godziną. W tym roku metą będzie teren Giełdy Samochodowej, gdzie uczestnicy gry powinni pojawić się do godz. 13:00. Zabawa rozpocznie się o godz. 9:00. Wszystkie szczegóły zainteresowani znajdą w regulaminie gry na stronie internetowej mzuk.pl.

– W związku z tym, że w tym roku gra będzie miała finał na terenie giełdy samochodowej, nadarza się świetna okazja, by przy okazji zorganizować kiermasz rowerowy – zapowiada Marzena Sosnowska, rzecznik Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych, który jest partnerem wydarzenia. W sobotę 23 kwietnia MZUK udostępni zainteresowanym przedsiębiorcom potrzebną infrastrukturę. – Zapraszamy do współpracy sklepy, komisy, serwisy rowerowe. Czekamy szczególnie na sprzedawców, którzy w swojej ofercie mają rowery i rowerki dla dzieci, kaski, ubrania, akcesoria – dodaje Sosnowska. Szczegółowe informacje zainteresowani uzyskają bezpośrednio w biurze giełdy, mailowo: gieł[email protected] oraz pod numerem tel. 32 335 61 58; 32 331 21 24.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI