spot_img


Rozbój w Gliwicach. Ta kobieta była niezwykle agresywna

Wydział kryminalny II komisariatu prowadzi śledztwo w sprawie przestępstwa rozbójniczego.

Poszkodowany w nim został nastoletni mieszkaniec Gliwic. 13 listopada br. wieczorem do idącego chodnikiem chłopca podbiegła kobieta. Była niezwykle agresywna. Po chwili dołączył towarzyszący jej wcześniej mężczyzna. Para zabrała pokrzywdzonemu telefon marki Xiaomi Redme oraz kartę płatniczą. Kobieta wykazywała większą agresję niż jej wspólnik.

Policjanci z II komisariatu ustalili już dane mężczyzny, lecz sprawca zaczął się ukrywać. Trwają jego poszukiwania. Tożsamość kobiety pozostaje na razie nieznana. Zaistniała zatem konieczność, by zwrócić się z prośbą do internautów, którzy być może, na podstawie słabych jakościowo zdjęć (wykonanych z oddali), domyślą się, kogo zarejestrowała kamera monitoringu.

Swoje przypuszczenia co do tożsamości kobiety prosimy przekazywać prowadzącemu postępowanie aspirantowi Marcinowi Karczmarczykowi, e -mail: [email protected], powołując się na sprawę RSD 1007/21.

Każda wiadomość zostanie dokładnie sprawdzona. Osoby informujące mają gwarancję anonimowości, nikt nie będzie dopytywany ani w żaden sposób niepokojony.

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jeremiasz
Jeremiasz
5 miesięcy temu

Gorąca laska, skoro w listopadzie chodziła w krótkim rękawku

spot_img
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI