Rozdają prezenty! Przedświąteczna akcja w Forum

„Kto daje, ten odbiera” – pod takim hasłem w świątecznej atmosferze od dziś robimy zakupy w Centrum Handlowym FORUM w Gliwicach. W poniedziałek, 5 grudnia, rozpoczęła się przedświąteczna akcja, w której prezentami nagradzamy naszych klientów.

Proste i jakże miłe. Przygotowaliśmy mnóstwo gadżetów, które odbierać można do 11 grudnia lub wyczerpania zapasów. Lepiej się pospieszyć, bo liczba prezentów jest ograniczona.
– Święta zawsze są dla nas okazją do docenienia naszych stałych klientów. Od dziś każda osoba robiąca świąteczne zakupy w Centrum Handlowym FORUM już na kwotę 150 zł zostanie obdarowana przedmiotami, które cudownie ozdobią dom. Upominki są bardzo miłe, a klienci sami wybierają prezencik – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i Marketingu w CH FORUM.
Po okazaniu paragonów klienci będą mogli wybrać prezent. Na półce z upominkami do wyboru znajdują się: torby z edycji świątecznej, ciepłe, świąteczne kocyki, poszewki na poduszki z zimowymi akcentami marki Home&You, świąteczne lampiony i dekoracyjne deski do serwowania od Homla.

Zasady? Też są proste i miłe. Robisz zakupy za co najmniej 150 zł i z paragonem (lub maksymalnie dwoma) meldujesz się w punkcie obsługi akcji przy wejściu głównym, na poziomie 0. Okazujesz paragon i wybierasz świąteczny podarunek.
W akcji: „Kto daje ten odbiera” honorowane będą paragony z minionej soboty i niedzieli, czyli z 3 i 4 grudnia. Jeżeli je macie wpadajcie do Centrum Handlowego FORUM i także odbierajcie prezenty. Czekamy na Was!
Treść regulaminu akcji jest dostępna na stronie internetowej: https://forumgliwice.pl i w punkcie informacyjnym (poziom 0) w CH Forum w Gliwicach.
Poczuj magię Świąt w CH FORUM!
Materiał partnera

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI