Roztańczone Walentynki w Gliwicach. Wystąpią m.in. Piękni i Młodzi, C-Bool, Mejk

Święto Zakochanych to dzień szczególny – każda restauracja, pub a także kino, wypełnione są po brzegi parami, które celebrują najpiękniejsze uczucie na świecie – łączącą ich miłość.

Muzyka taneczna w Polsce w ostatnich latach podbija serca Polaków ze zdwojoną siłą. Na Walentynowy wieczór organizatorzy przygotowali prawdziwe petardy, które skradną serca nie tylko zakochanych ale i singli, którzy uwielbiają dobrze się bawić. Na scenie gliwickiej Areny w ramach ,,Roztańczonych Walentynek” pojawią się:
– Piękni i Młodzi
– C-Bool
– Miły Pan
– Daj to Głośniej
– Long&Junior
– Mejk
– Victoria Amell
Wydarzenie poprzedni niezwykły set jedynego polskiego rezydenta 90 Festival – DJ’a Marco.

Taki skład zwiastuje największe hity ostatnich lat i miesięcy! Piękni i Młodzi z ,,Niewiarą” czy najnowszym ,,Długa noc”, Daj to Głośniej z kasowym „Mama ostrzegała”, a C-Bool zabierze nas w podróż po najlepiej słuchanych hitach w polskich rozgłośniach radiowych takich jak „Never go Away” czy „La la Love”. Nie zabraknie również jednego z najgłośniejszych kawałków 2019 roku, czyli ,,Królowej” w wykonaniu Miłego Pana oraz śląskiego duetu Long&Junior z hitami „Kolorowa sukienka” oraz „Tańcz tańcz tańcz”.

Na uczestników oprócz muzycznej dawki wrażeń będą czekały konkursy specjalne z nagrodami!

Kiedy: 14.02.2020 r. | Gdzie: Mała Arena Gliwice, ul. Akademicka 50, 44-100 Gliwice
Kontakt z biurem organizatora: Rafał Rymarz, tel: 535 660 070, [email protected]

spot_img

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI