r e k l a m a

spot_imgspot_img

Ruch jednokierunkowy i zmiany w kursowaniu autobusów

Konieczna jest zmiana w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej podczas biegu organizowanego przez General Motors Manufacturing Poland. Zmiany dotyczą linii autobusowych nr: 186, 259, 692, 699 i 924.

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w związku z organizacją przez Generals Motors Manufacturing Poland biegu, w sobotę (19 września 2015 r.) w godzinach od 11.00 do 14.30 nastąpi wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w kierunku centrum miasta na ulicach: Adama Opla, Strarogliwickiej, Staromiejskiej i Tomasza Edisona. Na czas zmienionej organizacji ruchu, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Linia nr 186 w kursach realizowanych w godzinach 11.00–14.30, w kierunku Łabęd, po obsłudze przystanku „Gliwice Cmentarz Centralny” autobusy zostaną skierowane ulicami: Łabędzką, Edisona, Portową, do włączenia się na rozkładową trasę.

Linia nie będzie obsługiwała przystanków: „Stare Gliwice Famont”, „Stare Gliwice Łabędzka”, „Osiedle Waryńskiego Pętla”, „Gliwice Zakład Opla”, „Stare Łabędy SSE”, „Stare Łabędy Starogliwicka” oraz „Stare Łabedy” (stanowiska w kierunku Łabęd).

W kierunku Trynku trasa linii pozostanie bez zmian.

Linia nr 259 w kursach realizowanych w godzinach 11.00–14.30, w kierunku Gliwickiej Podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po obsłudze przystanku „Gliwice Zakład Opla” autobusy zostaną skierowane ulicami: Adama Opla, Aleją Nowaka-Jeziorańskiego, Leona Wyczółkowskiego oraz Eiffla, do włączenia się na rozkładową trasę.

Linia nie będzie obsługiwała stanowiska przystanku „Stare Łabędy SSE” w kierunku przystanku „Stare Łabędy Einsteina”.

W kierunku Sośnicy trasa linii pozostanie bez zmian.

Linie nr 692 i 699 w kursach realizowanych w godzinach 11.00–14.30, w kierunku Gliwickiej Podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po obsłudze przystanku „Gliwice Zakład Opla” autobusy zostaną skierowane ulicami: Adama Opla, Aleją Nowaka-Jeziorańskiego, Leona Wyczółkowskiego, a następnie na przystanku „Stare Gliwice Rondo [nż]” włączą się na rozkładową trasę.

Linie nie będą obsługiwały stanowisk przystanków: „Stare Łabędy SSE” oraz „Stare Łabędy ROCA” w kierunku Brzezinki.

W kierunku Osiedla Kopernika oraz Osiedla Obrońców Pokoju trasa linii pozostanie bez zmian.

Linia nr 924 w kursach realizowanych w godzinach 11.00–14.30, w kierunku Sośnicowic, po obsłudze przystanku „Osiedle Waryńskiego Pętla” autobusy zostaną skierowane ulicami: Żabińskiego, Łabędzką, Aleją Nowaka-Jeziorańskiego, Leona Wyczółkowskiego, a następnie na przystanku „Stare Gliwice Rondo [nż]” włączą się na rozkładową trasę. Linie nie będą obsługiwały stanowisk przystanków: „Stare Łabędy SSE” oraz „Stare Łabędy ROCA” w kierunku Sośnicowic. W kierunku Osiedla Waryńskiego trasa linii pozostanie bez zmian.


KZK GOP

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI