r e k l a m a


Runmageddon uderza do Forum!

Runmageddon – słynny cykl biegów z przeszkodami, znów uderza do CH FORUM z morderczą dawką 
wycisku.

Gliwickie centrum już po raz czwarty będzie areną oficjalnego treningu Runmegeddon, w którym udział po raz pierwszy wezmą dzieci! Start w sobotę, 16 czerwca, o godz. 8:30.

Trening w CH FORUM to przedsmak „mordęgi”, jaką zwykle przechodzą uczestnicy tych bardzo wymagających sprawnościowo i kondycyjnie zawodów. Oczywiście maluchy nie zmęczą się tak, jak dorośli, lecz będzie to dla nich niezwykła przygoda. W dodatku dla pierwszych stu dzieciaków CH FORUM ma w prezencie wejściówki do kina Cinema City. Wszyscy amatorzy mocnych sportowych wrażeń mogą zapisywać się na trening za pośrednictwem strony internetowej: link.
Z uwagi na bezpieczeństwo i nietypowe miejsce zawodów liczba miejsc jest limitowana (260 osób dorosłych i 150 dzieci). Startowe wynosi 25 zł, a udział dzieci – tylko i wyłącznie z opiekunem – jest bezpłatny.
Co czeka w sobotę na zawodników? Nie tylko przebiegną oni przez ogólnodostępny teren galerii handlowej, lecz zajrzą także na jej dach, zaplecze i parkingi. Trasa pełna jest pomysłowych przeszkód, a do jej pokonania przydadzą się siła, zwinność i wytrzymałość.
Partnerami treningu Runmageddon w CH FORUM są: klub My Fitness Place oraz Cinema City.

ZOBACZ TEŻ

KOMENTARZE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
spot_img

AKTUALNOŚCI

KRYMINAŁKI